Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok és égő érzés...

12 hetes vagyok és égő érzés odalent?

Figyelt kérdés

Szóval fura, nem erős csípő érzés, nem viszket meg semmi, de diszkomfort érzés van ott.

Pedig csak itthon használok WC-t, nem megyek sehova, sőt itthon is minden nap lefújva, nem élünk nemi életet sem, mert veszélyeztetett vagyok.


A tusfürdő kiszárított? Vagy mitől kapok el itthon fekve is valamit?


Nem kell sokáig találgatni már, mert épp holnap megyek nőgyógyászhoz, tehát ezt is kivizsgáltatom, de azért kíváncsi vagyok.


Illetve vajon mit fog felírni rá? Lehet semmit?


2022. jan. 23. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egyszer éreztem ezt, pár hete, egy vasárnap. Pár óráig tartott az egész (tudom, nevetséges, de tényleg így volt 😅), én is kicsit beparáztam, hogy oopps, csak nem felfáztam. De elmúlt, fogalmam sincsen, hogy miért volt. Lehetséges, hogy a gyakoribb vizelési inger miatt? Nem tudom. Persze ha gyakran lett volna, nem csak 1x, akkor én is kikérném az orvos véleményét.
2022. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!