Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lelki segítség lombik alatt?

Lelki segítség lombik alatt?

Figyelt kérdés

Nem egy nőtől hallottam, hogy roppant megterhelő az egész folyamat lelkileg.

Azoktól kérdezem akik lombikoztak/lombikoznak: ti hogy éltétek meg lelkileg? Jártatok közben pszichológushoz?


2022. jan. 12. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
98%

12 lombikom volt, és igen; nagyon megterhelő lelkileg a lombik. Fizikailag meg se kottyant.

Sokáig tartottam magam, és ki tudtam mászni egyedül a gödrökből, egészen addig, amíg el nem vetéltem a 20. héten a sokadik lombikból fogant ikerbabáinkat.

Utána már kellett a segítség, hogy fel tudjam ezt dolgozni, és tovább tudjak menni.

Azóta 2 gyermekem született.

2022. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Igen, megterhelő. Olyannyira, hogy amíg nem próbáltad, el sem tudod képzelni. Sokan mentünk úgy bele, hogy ez nekünk meg sem fog kottyanni.

Jobb intézetekben van pszichológus is, aki segíthet. Aztán van akinek segít, de én nem hiszek benne. Helyetted senki nem tudja feldolgozni, hogy végysz valamire de nem kapod meg.

2022. jan. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!