Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert faj a behatolas?

Miert faj a behatolas?

Figyelt kérdés
Behatolasnal, es utana egeto, maro erzest erzek a huvelyemben, es nagyon kellemetlen. Nem huvelyszarazsag miatt. Lehet elkaptam valami fertozest? Masnak is elofordult mar ilyen? Arrol hallottam mar, hogy valaki nem kivanja a szexet, de, hogy fajjon is... Normalis ez??? 13hetes km.
2010. szept. 7. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Be van gyulladva a bartholin mirigyed még ez lehet az oka.

Menj el nőgyógyászhoz.

2010. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ennél kicsit gyengébb tünetek éreztem és a dokim mondta h kicsípte a váladék! írt fel gyógyszert,ilyen kenőcsöt ami nem kerülhet a hüvelybe!

A neve Pimafucort!

Remélem segítettem! Boldog babavárást! 8 hetes KM

2010. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valami fertőzésed van. Nekem akkor volt ilyen érzés mikor gombás fertőzésem volt.

Menj el dokihoz mindenképp

2010. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Mihamarabb megyek dokihoz.

Gombat nem hiszem, mert nem viszket, nincs folyasom, csak es kizarolag a behatolasnal faj, amugy minden oke.

Nem lehet, hogy ez a terhesseg velejaroja?

2010. szept. 7. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonlóval küzdök,de nekem sajna van még mellé folyásom és viszketek is,de a dokim nem hajlandó belülről kezelni,pedig kérdeztem hogy nem e próbálhatnék meg canesten kúpot hátha segít.Azt mondta hogy nem igazán szeretné hogy a hüvelybe kerüljön bármilyen ilyesféle "gyógyszer".Hát kössz mitnemondjak szenvedek már vele kb. 2 hónapja.Én is használtam ezt a pimafucortot de semmit sem használt,pedig állítólag jó kenőcs.Most fogom a 3. fajta kenőcsöt kiváltani,de már reményem sincs felé hogy jó lesz.A kérdés hogy meddig akar még velem játszani?Meddig kinlódjak még ezzel a sz@rral?

Amúgy tippem sincs hogy ez valóban mitől lehet!!??

2010. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kedves utolsó szerintem használj kúpot. Nekem bevált, a dokinak nem mondtam.
2010. szept. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!