5 hetes terhes vagyok. Mitől van gyakran hasmenésem?










Nekem is ment szinte egész terhesség alatt. Különösen nem zavart, jobb, mintha szorulásom lett volna.
A doki sem foglalkozott vele, azt hiszem a vastól is lehet.





Sziasztok! Köszi a véleményeket :)
Más tünet? Néha émelygés, meg pici undor bizonyos szagoktól. A mellem nem tudom, talán érzékenyebb, de azért nem tuti, mert még szoptatok ;)
Hangulatingadozás, hamar kijövök a sodromból..és egyik percről a másikra rámtör a hihetetlen álmosság ;)
Neked, 5 heteske? :)





Én majd csak január elején...a dokim ad időt izgulni ;) Meg amúgyis, itt van nekem a másik kölök, nemrég óta jár és épp eléggé eltereli a gondolataimat :)
Neked első? :)
Majd mondd, mi volt a dokinál! :)





Nahát! Gratulálok!! Drukkolok a lányhoz! :) Ajánlom a kínai fogamzásnaptárt, nekem az megjósolta, hogy fiam lesz és az lett, mostanra meg kislányt ígér ;)
Nagyon boldog babavárást és kellemes ünnepeket! :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!