Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uj ágynemű garniturát kimostok?

Uj ágynemű garniturát kimostok?

Figyelt kérdés
52%pamut, és 48% poliészter. Ez gáz?
2010. szept. 7. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem gáz.

Persze hogy kimosom.

amit vettél 30 vagy 40 fokon lehet mosni.

2010. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

gáz. Egyrészt nem lehet 60 fokon mosni mert ugye majdnem a fele műanyag, másrészt meg nagyon rossz ha nem 100% pamut amiben alszol...

amúgy én mindig átmosok első használat előtt. Mindent, nem csak az ágyneműt.

2010. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is átmostam eddig mindent, kérdeztem ezt is???? NEm tudom mit kell egyből izélni...
2010. szept. 7. 12:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen! mosd ki. Lehet rajta festékanyag, egyéb vegyszerek és még ki tudja mi minden!
2010. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó hogy itt vagy megint Carmen...!:) EGy ideje már hiányollak:):)!
2010. szept. 7. 12:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én itt voltam eddig is csak nem irtam ki a nevem.

2010. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szaten nem pamut, megis van aki arra eskuszik, szoval mindenki abban alszik ami szamara kenyelmes es amit a penztarcaja megenged. A mosas pedig valoban fontos minden ujjonan vasarolt dolognal.
2010. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. Ilyenkor megtudom, hogy engedi-e a színét stb. Az új ágyneműk tapintása nem tetszik, nekem valahogy túl kemény, nem jó megfogni, inkább kimosom, akkor friss illata van és nem az az "új" szag.
2010. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz,a miénk is ilyen,mivel ikrek kettőt kellett vennünk belőle,s nem futotta drágábbra.Semmi bajuk nincsen benne,születésüktől kezdve végigalusszák az éjszakát(persze ez jórészt nem ezen múlik).És ne aggódj,annak idején egy évvel ezelőtt én is jól megkaptam a magamét a kimosós kérdésért:)Egyébként igazuk van,mosd ki,én azért vacilláltam rajta,mert féltettem a töltetét,sosem mostam még ilyen garnitúrát,ami egyben van a huzattal.Semmi baja nem lesz,és valóban jobb ha tiszta,illatos.
2010. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Természetesen én is mindent kimosok, és én is az anyagát "féltem". Mert én sem mostam még ilyet soha ki, és ha összefog ugrani lehet hülyét kapok, hiába csk 3 ezer...!


Köszönöm mindenkinek a választ. 35 hetes pocis

2010. szept. 8. 06:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!