Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki Szegeden szült Dr. Pál...

Aki Szegeden szült Dr. Pál Zoltánnál: írnátok a tapasztalatokról? Magánrendelésre jártatok hozzá?

Figyelt kérdés
Olyan orvost keresek, aki emberileg és szakmailag is rendben van, lehet rá számítani, telefonon hívni ha gond van.
2010. szept. 7. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Őt csak egy ismerősöm által ismerem (Ők nálla szültek). Megvoltak vele elégedve, csak elég drága orvos. Én dr. Vincze Emőkéhez járok. Szerintem nagyon jó orvos, aranyos, kedves türelmes és nem esik nehezére akár 10-szer elmondani ugyanazt. A magánrendelésén 8.000 forintot fizetek, de mindig rendesen megvizsgál és mindig ad a babáról is képet nem kell külön kérni. Ja és akkor sem sürget ha van egy csomó kérdésem és már 30 perce bent vagyok nálla kint pedig sokan várnak rá. Ha kell a száma írj priviben és megadom. :)


18 hetes kismama

2010. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem ajánlom, nem szimpatikus.
2010. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves "első"! Úgy hallottam 9000 ft nála egy alkalom. A Vincze Emőke szülést is vállal? Milyen gyakran kell járni terhesgondozásra?


Kedves "második"! Kifejtenéd miért nem szimpatikus? Magánban voltál nála vagy a klinikán?

2010. szept. 9. 12:48
 4/7 anonim válasza:
Én évek óta hozzá járok. Emberileg és szakmailag is megbízhatónak tartom. Már többféle beavatkozásra és műtétre is sor került és mindig elégedett voltam vele. Igaz úgy gondolom nem mindig "érzi át igazán" a problémáimat, mint ahogyan általában az orvosok a testet gyógyítja és nem a lelket, de mindig korrekt és rendes. A magánrendelés 9000 Ft-ba kerül alkalmanként. A kismamáknak havonta kell megjelenniük a magánrendelésén, ahol ultrahanggal is megnézi a babát.
2010. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Dr. Pásztor Norberthez jártam és nála is szültem, maximálisan meg voltam vele elégedve. Mindig figyelmes volt, alapos és elmagyarázott mindent. 24 órában hívható és visszahív mindig, ha pl. órát ad, vagy műt és nem tudja akkor felvenni. Fura is volt a 9 hónap után, hogy már nem kell menni hozzá, emberileg nekem nagyon sokat jelentett, mert nem volt gond mentes a terhesség. Mindig örült amikor mentem és az UH-n néztük a babát, hogy milyen nagy már, meg épp amit csinált a babám, nevette. Mondjuk kész csoda, hogy egészségesen megszületett a babánk, ahhoz képest, hogy a terhességem elején mennyi gond volt. 5000 egy rendelés. Fent van az Iwiw-en a telefonszáma, azon el tudod érni.
2010. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én dr Pál Zoltánhoz járok,3 vetélés és rengeteg orvos után találtam rá,és neki köszönhetem,hogy van már egy egészséges kislányom,és most újra terhes vagyok(21 hetes). Havonta egyszer megyek magánrendelésre,9000 Ft ultrahanggal,meg vagyok elégedve,nem az a szószátyár típus,de mindent elmagyaráz érthetően,és az asszisztensnője nagyon segítőkész,ha őt épp nem érem el telefonon. Írj privit,ha van még kérdésed,válaszolok szívesen.
2010. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia Első vagyok! Bocsika csak most kerültem gép elé! Én Emőkénél a magánrendelésén 8.000.- forintot fizetek minden alkalomkor. Jelenleg nem vállal szülést de azt mondta ha abbahagyja a szoptatást (májusban szült Ő is) akkor majd újra vállal. Addig egy kollegájának adja át a szülés levezetését. Én most beszéltem vele pont erről és azt mondta mire én szülök addigra már valószínű hogy visszatér. Én nagyon remélem! :)

Ha van még kérdésed nyugodtan írj...

Mostmár 19 hetes kismama :))

2010. szept. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!