Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy szőrteleníti magát az...

Ki hogy szőrteleníti magát az intim részen terhesség alatt? Krémmel nem szabad, ugye?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
elektromos borotvával rövidítek. krémmel vigyázz, ha nem vagy terhes, akkor sem ajánlanám.
2010. szept. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elektromos borotva? Még nem használtam olyat. Eddig krémmel szedtem le, de most, hogy terhes lettem, azzal már nem akarom.
2010. szept. 7. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:
gyantáztatom, de már évek óta.
2010. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vettem egy tök jó, nem olcsó elektromos borotvát, de szinte semmit nem szed le.

Én sima borotvával szoktam, nekem ez vált be.

2010. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sima női borotvát használok, amit sűrűn cserélek. Ez mindig kéznél van, nem kerül semmibe, bármikor le tudom szedni.A gyantázásnál az zavart, hogy meg kell várni, míg kinő egy bizonyos hosszúságra.Otthon egyszer próbálkoztam hideg gyantával a hónaljamon.Úgy leszedtem, hogy kék és lila lett, és ha csak a póló hozzáért, majdnem ordítottam, úgy fájt.Azóta nem gyantázok házilag.Az intim testrészemet meg nem bízom kozmetikusra.A krém nekem sose vált be, a felét mindig ott hagyta, és nagyon lassú dolog.
2010. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!