Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kesőbb fogant akkor ez a...

Elány kérdése:

Ha kesőbb fogant akkor ez a növekedes megfelelő? Volt még így valaki?

Figyelt kérdés

Mensi szerint 6+3 voltam először dokinál mert már volt vetelesem így azt mondták ha jön baba megtamogatják progival. Akkor 12 mm petezsák de még nem láttak semmit.

Akkor 5 hetet írtak a papírra doki mára hívott vissza.

Ma mensi szerint 8+3 petezsák 20mm benne embrio 7mm fhr látható

Tehát az én értelmemben 2 hét alatt az üres petezsákban lett egy baba aminek lett pulzálása.

Viszont a doki azt mondta h kicsi 6+3 nak felel meg így még 2 hét mulva visszahívott ezért, addig semmilyen más vizsgálatot (vérvetel védőnő stb) ne kezdjek el.

Ennek lehet még jó vége ugye?


2021. dec. 1. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg van szívhang, nincs nagy gond. Nekem mindvégig kisebbnek látták.
2021. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
később fogant, semmi gond nincs ezzel
2021. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van embrió és szívhang is, ennél jobb hírt nem is kaphattál volna! Szerintem örülj és ne aggodalmaskodj feleslegesen! :)


Hány nap telt el a két vizsgálat között?


1-2 héttel később foganhatott, azt csak te tudhatod, hogy van-e ennek reális esélye. (mikor voltatok együtt, milyen hosszúak a ciklusaid, stb.)

Kaptál papírt élő terhesség megállapításról? Ha még nem, akkor egyelőre nem tudsz semmit intézni, legalábbis nálunk nem tudnál, de mindenhol más az eljárásrend.

2 hét múlva meglátjátok a méretét, én ahhoz mérten kérnék időpontot a 12. heti genetikai uh-ra.

2021. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Később fogant az természetes és van szivhang embrióval ez megnyugtato.
2021. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!