Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hetesen orgasmus okozhat bajt?

37hetesen orgasmus okozhat bajt?

Figyelt kérdés
Eléggé kétségbe estem,hallottam, hogy lehetséges alvás közben orgasmus de az életbe nem gondoltam volna,hogy ez tényleg lehet valós! Tegnap este a szürke ötven árnyalatát néztem, hülyeség volt igy már belátom 😏 két hét van a császáromig,veszélyeztetett terhesként vagyok ithon az első trimeszter miatt azóta nemvolt semmi gond, de én nemis érdeklődtem, hogy esetleg lehet-e sex azóta, de nemis voltunk együtt, de mostanában nagyon elkezdett hiányozni és szerintem ez is azért történhetett, de lelkiismeret furdalásom van 😏 ilyenkor okozhat problémát szerintetek? Írnék en a dokimnak csak szerintem irto hülyének nézne 🤦‍♀️ (de lehet Ti is 😏)
2021. dec. 1. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem lesz semmi baj :)

38 hetes voltam mikor egy délután arra ebredtem hogy alvás közben valódi orgazmusom volt

Ahogy felébredtem még a világ is forgott velem 😂

Mellette mi szexeltünk is, úgyis volt orgazmusom.

Az ég világon semmi bajod nem lesz.

2021. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy tudom, hogy veszélyeztetett terhesség esetén nem ajánlott, de szerintem a dokival kéne ezt megbeszélni, nem ciki egyáltalán, szerintem ezt minden terhes megkérdezi. Én nem voltam veszélyeztetett terhes, de nem igazán szexeltünk kb. a terhesség felétől. Egyszer volt orgazmusom, és rettentően befeszült a hasam, és fájt is mindenem, szerintem a gyerek megijedt, hogy mi ez, nem tudta. Utána nem mertük többet, meg a férjem nagy hassal már nem is nagyon kívánta.
2021. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Az orvos mondta volna, ha tilos a szex.
2021. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
orgazmus. Magyarul orgazmusnak hívják. És szexnek.
2021. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
igen
2021. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 🙏 ohh bocsi kedves 4-es akkor orgazmus mekkora hiba 😭
2021. dec. 1. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
37 hetesen már ha megszületik, az se baj. Teljesen ki van fejlődve. Már nem is lenne koraszülött.
2021. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Baj nem lesz, a babával az orgazmustol egyébként sem, ha történne bármi is akkor max annyi, hogy beindul a szülés de mivel már 37 hetes a terhesség, így ha már most meg is születne a baba se lenne gond vele.
2021. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ha a dokid nem tiltott el a szextől,apával nyugotan csinálhatod szülésig.
2021. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok 😊 igazság szerint elején tiltva voltunk aztán én nem kérdeztem doki meg nem mondta valahogy úgy voltunk vele a kicsi fontosabb és tudunk várni, de hogy ilyen megtörténhet álmodni se mertem inkább nemis nézek semmi olyat, hogy még egyszer elő ne forduljon igaz tegnap este csak összebújva filmeztunk de már azis rossz volt, de ilyenkor már nem kérdezek a dokitól már nincs két hét a császárig 😊
2021. dec. 3. 04:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!