Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iker terhesség. Állami gondozo...

Iker terhesség. Állami gondozott vagyok, csak néhány infóm van a rokonokról?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, ha nagyszüleim, anyukámék, nagynénémék, tesóim ikrek voltak anyai ágon, akkor mekkora az esélye hogy ikreim lesznek?
2010. szept. 5. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Magasabb, mint egy átlagembernek. Akinek a családjában jellemző az ikerterhesség ott valószínűsíthető, hogy neked is lehet ikerterhességed, de olyat is láttam már,hogy egy iker sem volt, mégis ikrek lettek a gyerekek. Persze arra is van esélyed, hogy egy babád lesz :)
2010. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem sokára kiderül:-) Minden esetre elgondolkodtató, hogy anyai ágon mindenki iker volt, tesóim, anyukámék, nagyszülők, nekem nem volt iker tesóm egyedül a családban.
2010. szept. 5. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? :) És a HCG-d mennyi volt? Abból is lehet következtetni :)
2010. szept. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha jól számoltam 5- 6 hetes, hcgt nem néztek még, a vizelet sugaras mutatta ki, reggeli első vizeltre is és két nap múlva este teszteltem egy másik teszttel és az is.
2010. szept. 5. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!