Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerdán volt egy missed ab....

Szerdán volt egy missed ab. és a doki azt mondta hogy kb. :1 hétig vérzek majd, de én már most alig vérzek. Akinek volt már, az meddig vérzett?

Figyelt kérdés
10. hétben volt a műszeres befejezés, és most nagyon félek, hogy nekem már össze se fog jönni soha, mert az előző is elment, igaza az természetes úton ürült ki, és már nem vagyok fiatal (34)
2008. dec. 13. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 9 napig vérezgettem, intenzíven 4 napig aztán folyamatosan csökkent végén már csak barnáztam. 32 évesen volt missed ab-m, 9 hetes volt, műszeres befejezéssel. Rá két hónapra újra teherbe estem, kaptam sárgatesthormont ( Duphastont ) amit szedtem a 15 hétig, és problémamentes terhesség és szép szülés után meg is született a kisfiam, már 8 hónapos.


Fel a fejjel, sok sikert.

2008. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én 3 napig véreztem, az is csak nagyon gyenge volt.

most megint 5 hetes vagyok és nagyon aggódom.

2008. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kedden volt missed ab-om, tegnap óta én is alig vérzek, de azért még van. Mi is próbálkozni akarunk majd és én is félek hogy mi lesz, hidd el természetes!!! Sikerülni fog hidd el:)
2008. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak a műtét napján véreztem,másnap már nem.A kéthetes kontroll vizsgálaton,minden rendben volt.Ez március végén volt.Most 25hetes terhes vagyok.32 vagyok.Ne add fel.
2008. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!