Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincsen terhességi tünetem,eu...

Nincsen terhességi tünetem,eu normális?

Figyelt kérdés

5+1 napos vagyom és semmi tünetem,maximum annyi,hogy nőttek a melleim.

Ez normális?Semmi hanyinger,rosszullet stb.

Kicsit felek :(


2021. nov. 8. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megúszod, vagy még csak most fognak jönni a tünetek. Ezt nem lehet előre megjósolni. Normális, ha tünetmentes vagy.
2021. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Oh, majd beindul a buli, nekem 6-7. Hét életem legrosszabb hete volt😂
2021. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az is normális ha nincs tünet, de, hogy megnyugtassalak én a 6. hétig teljesen jól voltam, onnantól viszont hánytam egészen a szülésig.
2021. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Normális. Nekem is pont ennyi volt a tünetem. Nőtt a mellem. Utána meg a hasam. És elkezdett mocorogni benne valaki 😁

36 hkm

2021. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Normális,nekem sem volt tünetem, csak annyi, hogy nőni kezdett a mellem, utána meg a hasam. Semmi probléma nem volt a babával.
2021. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hat ennyi idosen meg jo h nincs 😂

Majd lesz ne aggodj 😜

2021. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7-8 hetesen kezdődött nekem. Mindháromszor
2021. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, normális, nekem sem volt ilyenkor még tünetem, sem hányinger, sem mellfeszülés. Ezek kb. 6 hetesen kezdődtek. A fáradtság kb. 5 hetesen. A mellfeszülés is sokáig gyenge volt. Most 13 hetes vagyok és minden rendben.
2021. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyenkor tüneted az jo,de lehet hogy később lesznek tüneteid,de ha nem lesznek tüneteid sem lesz baj
2021. nov. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nalam is később jelentkeztek. 7 hetesen már mentem hányni, most mindig csak hanyinger van, de enni nem birok(na nem mintha baj lenne😂)
2021. nov. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!