Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki "intenziven" eli meg...

Mindenki "intenziven" eli meg a baba mozgasat?

Figyelt kérdés
Itt egyfolytaban arrol lehet olvasni, h. atlagban 16 hetesen mar mindenki reg tul van az elso mozgasokon.(Ami nagyon jo :).Bar en most toltottem be a 20 hetet, es meg semmi..... Vagyis neha, mintha mozgolodna valami bent, de az akar olyan is lehet mint a belmozgas, es nem olyan rendszeres v. intenziv h. azt mondjam ezt tuti a baba volt..... :( Tok szomoru vagyok, mikor lesz mar egyertelmu? lehet valami baj van?Uh csak a jovo het utan lesz ......
2008. dec. 12. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Remelem a valaszommal egy kicsit megnyugtatlak. A belmozgas mar lehet a baba! Senki sem biztos benne az elejen, de ha sejted, hogy ez a baba volt, akkor bizony o volt. Senkinek sem erzi egyertelmuen a baba mozgasat az elejen. egy trukk, ami nekem bevalt: lefekudtem a hatamra ugy, hogy a labszaram egy kicsit lejjebb legyen. Ezaltal megfeszul egy picit a has, es konnyebben megerzed a picit.
2008. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mostantol csak igy fogok fekudni amig nem tortenik valami :)

Csak mar rossz erzes volt h. a nok 90% erzi ilyenkor a babat, en meg meg mindig nem tudom h. o volt vagy nem. koszonom a jo tanacsot, es jo babavarast mindenkinek.

2008. dec. 12. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 16-17 hét körül kezdtem el érezni, de van, aki csak a 22. körül éri meg, ez egyén- és babafüggő! Ne aggódj, a végefelé már sok is lesz egy-egy gyomorrúgás után :)

Anyuka+ 5 hetes terhes

2008. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak a 21. hét után éreztem és azután sem intenzíven. Mindenkinek hullámzott a hasa, én meg csak pici rúgásokat éreztem, pedig nem vagyok duci, inkább széles, csontos. Hiányzott nagyon, viszont egészséges kisfiam született. Ne pánikolj, ha nem érzed a hatalmas mozgolódást!
2008. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem is kisfiu lesz:) Az utolso uh a nyakaig huzta a labat es rugott ki egyenesen,de akkor meg nagyon pici volt, nem erezhettem.

Bar mar ideje lenne :).

De koszonom, varok.

x

2008. dec. 12. 16:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggodj,nincs semmi baj.Nekem a 22.héten volt egyértelmű a mozgás és akkor sem volt rendszeres.A barátnőm aki egyszáll bél,méhlepénye a hátsó falon,és ő is csak a 21.héten érezte.És az ismerőseim kőrében sokan.Senkit nem akarok megbántani,de mikor irják,hogy "akkorát rugott"14-16hetesen.Első gyereknél?Én nem tudom elhinmni.
2008. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!!Ne aggodj,en is pont igy voltam vele.20 hetessen nem ereztem semmit,talän neha valami kis mozgäsokat,ami nem volt egyertelmü!En is bepänikoltam mert olvastam hogy mär 15 hetessen erzi a baba rugäsait??!!!....Nem tudom hogy igaz-e?!

Most 23 hetessek vagyunk,es eljött az amikor bizony megereztem egyertelmüen a babämat,sött apuka is a kezevel amikor a pocimra tette:-).Szoval ne idegeskedj,mert az nem jo a babänak sem es neked sem!!Hidd el hamarossan megerzed egyertelmüen is,gyönyörü erzes!!

Toväbbi szep babaväräst!

2008. dec. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!