Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki egyáltalán nem vagy csak a bikinivonalat szörtelenít terhesen?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasgatok látom, hogy rengetegen intim gyantáznak vagy borotválkoznak.

Most kifejezetten olyan kismamák válaszait várom, akik ezeket nem teszik. Kellemetlen ez az orvosnál? Zavarja ez az orvosokat?


2010. szept. 1. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az orvost abszolút nem érdekli, neki teljesen mindegy.


10 évvel ezelőtt meg még senki nem szőrtelenített intim területen. Most is szerinted a 70 éves nénikék is firssen epiláltak ? :P

2010. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Én pl.nem szőrtelenitettem ott soha,csak a bikinivonalat borotválom a mai napig is!!!(Lehet fújjogni,meg gusztustalannak tartani,engem nem zavar!!!)Az orvosomat nem zavarta,nekem sem volt kellemetlen,szerintem többet véd a fertőzésektől mintha teljesen leborotválnám!(csak van valami oka annak hogy az odanőtt szerintem)
2010. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Bár én borotválok rendesen, mert engem zavar maga a sok szőr. De voltam már úgy sokszor, hogy nem borotváltam már rég, és sem az orvost, sem engem nem zavart a dolog. Szerintem, senkit nem érdekel.
2010. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

34 hetesek vagyunk, tegnap borotválkoztam utoljára!!!!!!!!

SOha többte terhesség alatt! Elegem volt...fél órán át küszködtem és igy sem tökéletes. A párommal közöltem, ha neki nem tetszik leszedi, de én nem fogom...nem érdekel:)!

2010. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 poci-maci ***** válasza:

nem szoktam csak ha nekem kellemetlen bár az első vizsgálatra mikor mentem teljesen leborotváltam mert gondoltam hogy tök égő ha ott szőrös!!!

de amint olvasom nem vagyok egyedűl aki nem borotvál csak bikinit max

2010. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én a borotvát nem bírom, gyantázásért most azt hiszem az orvosom a fejemet leszedné (kozmetikusom nem is vállalja terhesen) , így csak a bikinivonalat szedegetem, de már azt is nehezen.

Annyian írták/írtátok itt teljes szörtelenítést, hogy már azt hittem én vagyok a doktorom egyetlen nem csupasz terhese :D

Most már látom, hogy nem vagyok egyedül!

2010. szept. 1. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos a szülésre annak idején úgy hagytam, mert már nem tudtam leborotválni, de nagyon nem kellett volna!

A gátsebem, meg a vérzés miatt jobb lett volna csupaszon.

2010. szept. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

régen én is szőrtelenítettem, de mikor megismertem a férjem ő (7éve) direkt kérte, h ne tegyem,nem szereti.Nos, azóta csak bikini vonalat szoktam meg ha nagyon hosszú akkor a hosszát ollóval.Elsősorban természetesen apának akarok jót, nekem meg így is jó, tehát maradt ez a fazon azóta is:)

szültem már és az orvost nagyon nem érdekelte, h van e ott vagy nincs, inkább , h jól vagyunk e babával!

A szülés előtt meg a kh-ba leszedték annyira amennyire kellett.Nem éreztem hátrányát ennek.

Viszont azóta mióta nem szedem le, talán ha egyszer volt fertőzésem, előtte sűrűbben volt sajnos.Én ezt annak tudom be így utólag, h a borotvával sokszor megsértettem azt a nagyon érzékeny bőrréteget és jobban megtudtak telepedni a kórokozók ott.

ne aggódj, ha nektek így jó akkor hagyd csak így, az orvosnak meg tök mind1:)

2010. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!