Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tesztelhetek először?...

Mikor tesztelhetek először? Nagyon félek :$

Figyelt kérdés
Vasárnap voltunk együtt a barátommal és nem minden úgy történt ahogy kellett volna, ezért szeretnék majd tesztelni, de a mensim 3. (egyben utolsó) napján voltam. Mikortól mutathat valós "eredményt" a teszt?
2010. aug. 31. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes ha közben menstruáltál megnyugodhatsz. Üdv.
2010. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha eltelik az aktustól kb 2 hét, vagy kicsit több,akkor már tesztelhetsz, de lehet korai. várd meg a következő menzeszed.
2010. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát elvileg 2 hétig várni kéne,akkor lenn értelme a tesztet megcsinálni,mert előtte csalóka lehet.

De végülis mi nem úgy történt? Gumi nélkül csináltátok? Benned ment el?Vagy mi?

2010. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lecsúszott a gumi és bennem maradt, de fél perc alatt kiszedtem meg minden, de akkor is bennem van, hogy lehet, ha csak nagyon-nagyon pici rá az esély, akkor is... :S
2010. aug. 31. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
na ez evelem is megesett... bennem marad, ne se törődj, rohanás 72 órásért, szinte feleslegesen. mikor másodszor is megtörtént, szépen kiszedtem , megnéztem h benne van-e a sperma, ott volt, ennek már van vagy 9 hónapja, s semmi baba.. nyugi
2010. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugi. Hiába veszel 20 tesztet is meg kell várnod, hogy megjöjjön, ha nem jön meg akkor ráérsz izgulni. Máskor ilyenkor inkább esemény utáni tablettát vegyél be. Háziorvos is kiirja, de terhesambulancián korházakba kérhetsz is. De mivel nem a két menszeszed közepén történt szerintem nagyon nagyon minimális az esély, hogy terhes lennél.
2010. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minimalis az esely hogy terhes vagy.

a gumuban levo spermak nagy resze halott.

ha nyugtalan vagy tesztelj ket het mulva,mar kimutatja.ha sokat idegeskedsz miatta keshet a menzid akkor meg attol fogsz panikolni.jobb ha megnyugtataod magad.

2010. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon-nagyon kevés esélye van, hogy terhes leszel, szinte semmi. És sajnos várnod kell, legalább két hetet és tesztelhetsz. A spermiumok nem élnek, csak 3 napot általában, ha lenne korai vagy spontán peteérésed, akkor plusz 12 napot számoljunk hozzá, mire kimutatná.

(Annyit tennék hozzá, hogy nem hazudok, az egyik barátnőm a menzesze közben esett terherbe, így védekezett és mégis teherbe esett, az orvos is nézett nagyokat, de mondta, hogy előfordul. És olyan is volt, az egyik közeli rokonom úgy esett teherbe, hogy benne maradt az óvszer.)

2010. szept. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!