Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok, a...

26 hetes terhes vagyok, a kisbabám egy pár napja csak a bal oldalon mozog, baj lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

:)

Dehogy baj!

2010. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ, volt valaki ilyen helyzetben hogy a babája csak az egyik oldalon mozgott?
2010. aug. 31. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem jelent bajt, ne aggódj. Van, hogy egyik oldalon érzed, van hogy mindenhol. :) A lényeg, hogy érzed.

Boldog babavárást!

2010. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szinte végig úgy feküdt, hogy a bal oldalam felöl volt a háta, a jobb oldalon a lábával a bordám rugdosta, a kezével jobb oldalon lent éreztem boxolni. Fejvégű volt már kb. a 26. héten is és végig. Remélem el tudod képzelni, amit leírtam. És még a lepény elhelyezkedése is számít, az is tompíthat az érzésen.
2010. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat mindenkinek, most már nyugodtabb vagyok, ezzel a gondommal nem akartam orvohoz szaladni, külföldön élek, és itt az orvosok nem csinálnak csak úgy vizsgálatokat, ha kértem volna időpontot, akkor egy hónapra rá adtak volna, addig meg szét aggódtam volna magamat, :)
2010. aug. 31. 23:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy idővel a mozgást is másmilyennek fogod érezni, ahogy ő is nő és ahogy a helye is kissebb lesz.
2010. szept. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szinte végig a jobb oldalon volt!!
2010. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!