Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukorvizsgálati...

Terheléses cukorvizsgálati eredményem most kaptam meg. Éhgyomri 4.1,2 órás 3.6 Ref értékek nincsenek feltüntetv. Aki tud segítsen. Nem túl alacsony?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az éhgyomri az tök jó, a másikat nem tudom. :(
2008. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem ha jól emlékszem éhgyomri 4,4 volt a 2 órás 7,14 amire azt mondták még jó, a referencia úgy volt feltüntetve hogy 3,3-6,1

Gondolom a dokid mondta volna ha alacsonynak találja.Talán az a furi hogy alacsonyabb lett terhelés után.Ha gond lenne tuti szólna a doki.Feleslegesen sztem ne aggódj.

2008. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első kislányomnál 3,2 lett terhelés után (éhgyomri alacsonyabb volt), amire azt mondta a doki, hogy azért van a sok ájulás, mert alapból nagyon alacsony a vércukrom és avlószínűleg ezért is kívánom annyira az édességet, mert a szervezetem arra törekszik, hogy egyensúlyban tartsa önmagát. De a babának semmi baja nem lett tőle!
2008. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az éhgyomri az biztosan jó, olyat meg még nem hallottam, hogy telenyomod magad tömény cukorral, és még alacsonyabb lesz az értéked, mint amikor üres gyomorral szúrtak. Biztos, hogy jól olvastad a második értéket?
2008. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Biztos,legalábbis ez van a papíromon :)

Igaz nekem nagyon alacsony szokott lenni alapból és rengeteg édességet eszek.Előtte egy napig nem ettem édességet,és ezekután a cukorszirup is jólesett,egyáltalán nem volt rossz citrommal :)

2008. dec. 11. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szia

irigyellek-nekem magasabb volt-végig diétáztam a terhességet,mondjuk 1 előnye volt,alig voltam 50kiló,mikor szülni mentem,aztán,mondjuk....mikor kijöttem,jaj,mint egy anorexiás..de legalább egészségesen táplálkoztam-csak a hetenkénti 2vérvételt kihagytam volna.az 1.értéked tök jó,a 2.kissé alacsony.este ,ha még fent vagy mondjuk 10kor,igyál 1 bögre tejet,v egy kis sajtot,túrót.ja-és a csokievés független ettől,nekünk a családban többen is voltak cukorbetegek.én is imádom a csokit-gondolhatod milyen rossz volt...

szép szülést

2008. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az tényleg rossz lehetett én nem is tudom meg bírnám-e állni.Köszönöm Neked is a választ!
2008. dec. 12. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!