Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ammónia...

Terhesség alatt ammónia mentes hajfestéket/ színezőt lehet használni? Ha nem, mit javasoltok ősz haj esetén?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok amúgy. Az ősz hajszálak a problémák, nem drasztikus új színt szeretnék
2021. szept. 19. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen lehet, mozogjon a levegő a helységben hogy ne töményen inhaláld a vegyszert és lehetőleg ne most kísérletezz új márkával, hanem olyat használj ami már bevált és tuti nem okoz allergiát.
2021. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pont 2 hete kérdeztem erről az orvosomat, és azt mondta, hogy lehet!

14 hkm

2021. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan festethetsz. A mai modern anyagok nem veszélyesek a babára.

Én végig járok tőfestésre, mert nagyon őszülök.

2021. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez megnyugtató
2021. szept. 19. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Bármilyen hajfesték lehet, én khadi-t használtam, nem terhesen is, vegyszermentes, szépen befogja.
2021. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sima hajfestekkel kentem a hajam, más be se fogta volna az ősz hajszalaimat. Semmi bajuk nincsen a gyerekeimnek.
2021. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ammónia mentessel festi a fodrász...
2021. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Mikor anno a lanyommal voltam terhes egyszer festettem hajat,iszonyatosan nafy allergias reakciot kaptam...tobbet nem mertem hajat festeni,bar biztis lett vopna olyan festek amitop nem lett volna ilyen problema...most a terhessegem 10.heteben jarok,iszonyatosan nez ki a hajam,es meg aprilisig igy is fog,mert nem merem befesteni semmivel....persze ez nem azt jelenti kedves kerdezo,hogy neked is baj lenne,ez csak az en tapasztalatom.
2021. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyenlőre nem festettem még.
2021. szept. 27. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!