Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a kismama biztosan tudja,...

Ha a kismama biztosan tudja, hogy akar majd szülésznőt fogadni, érdemes már hamar, pl.12. hét után valamikor felkeresni? Miben tud segíteni a szülésen kívül?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak a 29. héten fogadtam fel, de egy barátnőm jóval előbb. Ő kért időponot minden vizsgálara neki (pl. genetikai uh-ra) és ment is vele. 30 ezer Ft-ot adott neki.
2010. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.


- tovább kell pénzelni magánrendelőbe járni viszont úgy csak Ő fog hozzád beléd nyúlni


-az is lehet hogy lelép és nem is jön be a szülésre és mégis ügyeletesnél szülsz a kifizetett súlyos tizezrek ellenére is.


az nst-t meg tudna nézni más is ...


esetleg fel lehet hivni ha baj van meg nem kell annyit várni a magánrendelésen bár volt aki ott is félórákat várt mig én az otiban reggel héttől de- 11-ig


a szülésen kivül járhatsz hozzá rákszürésre és egy igazi doki jóhire igy terjed szájról szájra.

2010. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a múltkor a 12 hetes UH-on rákérdeztem a dokimnál. Ő azt javasolta, hogy kb. a 20. hét körül érdemes felkeresni szülésznőket, tájékozódni.
2010. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok nem tudom miért olvastam szülészt. dokit.


rejtély


igy a vonatkozó részek nem érv. bocsánat....

2010. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges!

Érdeklődni érdeklődhetsz kórházba, hogy ki az aki jó! De felesleges még felfogadni! Ugysem fogsz vele talizni addig mig nem kell menned ctg-re!

Szerintem a 30 héten bőven elég...

2010. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csak nőgyógyászt szoktak felfogadni?
2010. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az elsővel a 34 héten fogadtam, most a másodikkal sem fogok előbb. Felesleges pénzkidobás, előbb úgysem nagyon tud mit segíteni.
2010. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom, hogy a 30. hét környékén érdemes felkérni a szülésznőt. Így ő is be tudja tervezni a szülésedet, ha pedig nem jó neki valamiért, marad időd másikat keresni, felkérni.
2010. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!