Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a mèhlepèny elérte a...

Akinek a mèhlepèny elérte a mèhszájat, szigorúan feküdt?

Figyelt kérdés

25 hetes vagyok és érinti a mèhszájat a mèhlepèny. Az orvosom azt mondta, hogy a 30.hètig följebb kúszhat,ha nem , akkor császár lesz majd.

Azt viszont nem kérdeztem meg,hogy végig ágyban kell lennem vagy azért sètálhatok?

Eddig feküdtem,mert hematomám is volt,de már picit kikelnèl az ágyból.


2021. júl. 30. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ma megyek dokihoz, nekem a méhlepény széle fedte legutóbb a méhszájat. Ha a mai ultrahang alapján nem mozdult el, akkor elrendeli a klinikai felvételt a szülésig. Tegnap töltöttem a 23. hetet. Ha befektet, akkor kb csak wcre kelhetek majd fel. Hát nem vagyok nyugodt, de reménykedem, hogy jó híreket kapok.
2021. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki igen. Megcsaszaroztak és egészséges gyereke van. És ismerek olyat aki nem feküdt és elvetélt.
2021. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondta az orvosom sem azt, hogy feküdjek, sem hogy nem szexelhetünk. Annyit mondott, hogy jellemzően feljebb megy, ahogy nő a mèhem, ne izguljak.


Simán szeretkeztünk, csináltam a dolgom, költöztünk, pakoltam, bútorokat szereltem, sokat kirándultunk. 28 hetesen érintette a méhszájat, 32 hetesen a közelében sem volt.

2021. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, szerencsére elmozdult a méhlepény, már nem fedi a méhszájat. Megúsztam a kórházat.
2021. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 Örülök,hogy feljebb ment.

Most már egyáltalán nem fedi és nem is èrinti?

Nekem hétfőn lesz a következő UH. Nagyon reménykedem,hogy kicsit megindul legalább.

Azt tudom,hogy itt is több típusa van és a legjobb,ha csak a szélét érinti,mint nekem is,de nagyon zavar,hogy nem moccant el onnan ezidáig.

2021. júl. 31. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fedi, és nem is érinti. Centikkel mozdult feljebb szerencsére.

Szorítok, hogy elmozduljon neked is.

2021. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!