Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnapra vagyok kiírva, de...

Holnapra vagyok kiírva, de semmi! Hasonló cipőben járó kismama hogyan viseli?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Tulajdonképpen olyan értelemben vagyok (illetve voltam :-)) hasonló helyzetben, hogy a kiírt napon (hétfői nap volt)kellett mennem vizsgálatra, de semmi nem volt. Teljesen zárt méhszáj, NST-n semmi esemény, előtte való nap még ezerrel vásárolgattam a babámnak. A doki pénteken akart befektetni, én pedig hazafelé menet azon sáptoztam, hogy miért pont hétvégére, miért nem érek rá hétfőn bemenni. Már azt is végiggondoltam, hogy milyen újságokat viszek be, hogy ne legyen túl unalmas. Nem lett rá szükségem. Másnap este mentem magamtól a kórházba :-) Üdv, 8 és fél hónapos kisfiú anyukája
2010. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!