Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babának ?

Lehet baja a babának ?

Figyelt kérdés

Szombaton esküvőn voltunk ahol megittam 2 koktélt, mindegyik alkoholos volt. Ma reggel pozitívat teszteltem, orvosnál még nem voltam, bennem fel sem merült a terhesség lehetősége és most félek, hogy miattam lesz valami baja a babának, ha valóban terhes vagyok.

Köszi a válaszokat

27/N



2021. jún. 14. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Mégis mi baja lenne?!

Terhes lettél, attol a jozaneszed nem kell elveszteni...

2021. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak aggódom miatta, nagyon régóta szeretnénk babát és őszintén le mondtunk már róla, hogy valaha lesz, és most sokként ért.
2021. jún. 14. 12:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan már 5-6 hetesek mire tesztelnek és kiderül, hogy terhesek. Pl. én is így voltam. Éppen felújítottunk, még a tetőn is mászkáltam, meg létráztam, zsákokat cipeltem. Mivel nagy meleg volt egy pohár hideg sört is megittunk egy nap. Természetesen mikor kiderült, hogy baba van már semmi ilyet nem csináltam, egészséges kislányom lett! Ne parázd túl.
2021. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
24 hetes terhes vagyok, mi is szombaton voltunk esküvőn, én is megittam 2 pohárral... semmi bajunk nem lett az ég világon 😅
2021. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Jajjj
2021. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még annyira korai a terhesség, hogy gyakorlatilag éppen hogy beágyazódott és nincs összeköttetésben az anya szervezetével. Semmi baja nem lesz.
2021. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, én a pozitív teszt előtti estén iszogattam a barátokkal, akkor jött a felismerés, hogy késik :D nem lett semmi baj :) a 7es válaszoló jól mondja!
2021. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ne agodj,nem lesz baja babának
2021. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!