Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai tanácsadásra kell...

Genetikai tanácsadásra kell mennem, B. Pestre az I. számú Női klinikára, Baross u. a cukorbetegségem miatt. Ezért a vizsgálatért fizetni kell, ha igen mennyit? 19 hetesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni.
2008. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, megerősítem, hogy ingyenes.
2008. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem kell, én is voltam ott sokszor genetikain.

csak készülj fel hogy sokan lesznek, és - ha időpontod van még akkor is - nagyon sokat kell várni...

2008. dec. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor érdemes lesz felkészülnöm egy kisebb túlélőcsomaggal, ha tényleg sokat várni kell.

Boldog babavárást és készülődést a karácsonyra:)!

2008. dec. 7. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Én 2 hétig próbáltam felhívni hogy időpontot kérjek, de nem vették fel. Végül Debrecenbe mentem el (nem kellett időpontot kérni), nagyon rendesek voltak.
2008. dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy időpontra sok embert hívnak be. Csak a beutalót meg a kiskönyvet kérik be, utána egyesével hívnak be. Akik már visszamennek, azoknak van hívószáma, rendszerint a személyi szám. Akik először mennek, azokat név szerint hívják, és csinálnak nekik kezelőlapot, utána már engem is hívószámmal hívtak. Rendszerint mindenkit először ultrahangra küldenek, az eredménnyel kell visszamenni,beadni, és utána ha behívnak jöhet a tanácsadás. Tényleg sokan vannak, de én eddig a 2 órás határt nem léptem át ezzel a 2 dologgal. Lehet másnál másképpen van, nekem igy volt:)

Minden jót, remélem segítettem!

2008. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!