Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba rúgását az alhasamban,s...

A baba rúgását az alhasamban,szinte a vaginámban érze. Normális ez a 33.hétben ?

Figyelt kérdés

Farfekvéssel van még mindig, a fejét a bordámnál érzem, a lábait meg teljesen alul, a vaginámban érzem mozogni. Lehetséges ez ? Vannak olyan rúgásai, hogy azt hiszem, hogy kirúgta a méhszájam és mindjárt kicsúszik, vagy úgy belerúg a húgyhólyagomba, hogy összeroskadva kell futnom a wcre. Légyszi ne nevessetek ki, de eléggé kezdek megrémülni hogy valami nem oké a babussal. Első terhességem.Írjátok meg légyszi hogy ti milyen rúgásokat éreztek/éreztetek ?

Köszi


2021. máj. 6. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon normális,ha baba mozog,rug akkor jol van.vagy nem tetszik neki valami pl:fekvési poziciod,vagy amit ettél,ittál
2021. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem elég fura, mert az enyém már befordult (34. hét), de még mindig csak a hasam alsó részén érzem, én is sokszor a hüvelyemben. Ezek szerint fejelget, vagy mi. A mozgás viszont alapvetően nem jelent bajt, sőt. Emiatt nem érdemes aggódnod
2021. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál, és mondta hogy még mindig farfekvéssel van és valószínűleg nem fog már megfordulni, a lábai meg teljesen lent vannak és azért érzem a rúgásokat annyira lent. Azt mondta hogy ez még csak rosszabb lesz :D
2021. máj. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!