Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen normális 2-3 csepp...

18 hetesen normális 2-3 csepp vér? Pisilis után a wc papíron vettem észre. Azóta semmi.

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a dokival kellene megvitatnod! Komolyan!

En 15 hetes voltam amikor egy hascsikaras utan vereztem. Tisztaban voltam azzal, hogy nem a hatsombol jott annyi ver, ugyhogy mentunk a korhazba. Uh., babaval minden rendben....es azota sem tudjuk mi volt. DE a szextol eltiltottak az egesz terhesseg idejere.

Most vagyok 30 hetes.

2010. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a vér sosem normális. Max ha voltál ma dokinál és vizsgálta a méhszájadat. Hallottam már olyat, hogy úgy vizsgál a doki, hogy vérzel utána:S
2010. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem normális.

Ha hugyhójagból jött akkor valami csúnya felfázás, amit minél elöbb kell kezeltetni.


Ha a méhböl jött, valami nincs rendben.


Ha a méhszáj vérzik csak, ami nekem volt, az inkább barnázás. Doki után is szokott, de nem piros, csak barnázás, de ár tudjuk az elsö trimeszter után hogy a méhszáj érzékeny, és csak ha a doki hüvelyi ultrahangot csinál van (utoljára kicsit nyitott volt a méhszáj ezért lemérte hüvelyivel akkor is barnáztam)


ha több nincs, akkor is minél elöbb menj dokihoz, de ha megint lesz akkor rögtön.

2010. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!