Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történt már valakivel olyan,...

Történt már valakivel olyan, hogy elment orvoshoz, mert nem jött a baba, a vizsgálaton pedig kiderült, hogy már terhes?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdés válaszai között olvastam, hogy 8 hetesen tudta meg az orvosnál, hogy babát vár.

Nem értem, hogy aki tervezi a babát, hogy nem veszi észre, hogy már terhes? Vagy megjött neki és ezért nem sejtette?

Hogy van ez?


2010. aug. 18. 10:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos vagy! Nektek is minden jót és jó egészséget! Tényleg igazi latinos család vagyunk :)))
2010. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én ugyan nem pontosan így voltam, de az eset hasonló. A második babával próbálkoztunk, 9 hónapig hiába. A dokim írt fel gyógyszert, ami segített volna, amit a menstruációm 3. napjától kellett volna szednem. Abban a hónapban persze vártam, hogy megjöjjön, de nem jött. Csak egy hét után gondoltam először rá, hogy terhes vagyok, pedig mint írtam, már volt egy babánk, így ismertem a tüneteket. Hogy miért nem gyanakodtam előbb? Mert már az azt megelőző 9 hónapban sokszor képzeltem be magamnak a terhességet (ahogy sokan mások is, ahogy itt olvasom) és már nem hittem benne, hogy éppen akkor sikerül. De sikerült, most 29 hetes vagyok.
2010. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
detto ugyan úgy jártam mint az előttem válaszoló.csak annyi külömbséggel h nekem első baba.
2010. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!