Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is tesznek megjegyzesek...

Masnak is tesznek megjegyzeseket a sulyara?

Figyelt kérdés
Tudom, h. terhesseg alatt nem ezzel kellen foglalkozni, de mostmar kezd idegesiteni, h. mindenki megjegyzeseket tesz a sulyomra. 18 hetes 5 napos terhes vagyok, es eddig 4 kilot hiztam.(Mi van ez olyan sok????)Elotte 169 cm, 54 kilo voltam, szoval tok aranyos, de akarki meglat azzal kezdi de dagi vagy, vagy jol kikerekedtel, es nem jo ertelemben....Eskuszom ezzekkel az emberekkel nincs is kedvem talalkozni.....:( Mas is van igy ezzel??
2008. dec. 3. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindenki érzékenyebb sztem ne foglalkozz velük:)

Én úgy tudom, h terhesség alatt 10-12 max. 15 kg plussz mg elmegy, többet hízni felesleges, nem jó se babának se mamának.

DE védőnő dokid szava legyen mérvadó:)

2008. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezekkel a bántó, sértő megjegyzésekkel ne foglalkozz! Jó annak, aki tudja tartani előírt trendet (10-12 kiló) de én sem tudtam, és sok ilyen kismamát ismerek, aki szintén nem tudta. Most a másodikat várom, és újra hízok, ahogy az elsőnél. Most sem érdekel. Kívánós kismama vagyok. Hát ez van! Úgyhogy fel a fejjel! Egyébként engem sosem sértegettek emiatt! Nem is értem, h lehet egy várandós nőre azt mondani, h dagi vagy!!!! :o
2008. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Ismerős a probléma :) ,de én is csak annyit tanácsolhatok,hogy ne foglalkozz vele.Egyszerű lenne leépíteni a kellemetlenkedő ismerőseidet...kicsit erélyesebben jegyezd meg és mutatsd ki hogy téged ez nem érdekel!Szemtelenség és baromi hülye szokás a kismamát ehhez hasonló fölösleges dolgokkal terhelni!!!Tapintatlan és buta emberek mindig lesznek és ha nem akarod magad továbbra is emiatt idegesíteni kénytelen leszel te is tapintatlan lenni!
2008. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük! Én a 20.hétig 8 kilót híztam!

Amúgy ne feltétlen foglalkozz a doki + védőnő véleményével se, mert ők is tudnak ám túlozni. Például az én esetemben, mindkettő cseszeget, hogy mennyit híztam, úristen.

39.héten járok. 174 centi vagyok, 57 kilóról indultam, tök sovány voltam, most vagyok 71 kiló. Tehát feljött 14 kiló, viszont egyáltalán nem látszik rajtam, a combom, fenekem, arcom, karom, stb nem is nőtt, csak és kizárólag a hasam és a mellem. Hátulról nem is látszik, hogy terhes vagyok, nem is vizesedek, nem lettem cukros, szóval semmi.

Csak jönnek a statisztikáikkal, és engem idegesítenek, pedig a kórházban mindenki kövérebb nálam. Na mindegy.


Szóval ne foglalkozz az emberek véleményével, ráadásul az a 4 kiló, amit írsz, tényleg nem sok.

Vigyázz arra, hogy ne vizesedj, bánj óvatosan az édességekkel, nassokkal, és akkor nem lesz semmi baj!!!

2008. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia.Én meg pont forditval vagyok.29 hetes vagyok és 4kg jött fel.Nekem meg mindenki azt mondja,hogy miért nem hizok rendessen,Hidd el ez is nagyon rossz.Ne foglalkozz senkivel.Én az első gyerekemmel 18kg hiztam,és már szülés után 1héttel le jött 7kg,pár hónap alatt meg az összes,még minuszba is kerültem:(Most meg semmi extra plussz.Szerintem mindenki annyit egyen amennyi jól esik neki!!Nincs két egyforma ember,de még két egyforma terheség se!!:)
2008. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:) Koszi a valaszokat!!! Eleg sportos alkat vagyok/voltam, es kis vekonyka, nem ropi de vekonyka. Engem amugy nem zavar, mert az ismeroseim eddigre sokkal tobbet hiztak, volt aki tizenkilokat, szoval sztem. en meg jo vagyok, es meg a sajat ruhaimat is tudom hordani :)DE Ezekkel a megjegyzesekkel ugy megbantanak, terhes vagyok nem DAGADT!(Nem tudnak azt kerdezni csak szimplan h. hogy vagy stb?!)Mindegy majd elkerulom oket a kov. 4 honapban :)Es NO KARI AJI NEKIK :) xxx Jo babazast mindenkinek.
2008. dec. 3. 14:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Amugy nem vagyok nassolos :) sosem voltam xxx
2008. dec. 3. 14:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha legközelebb ezzel jön valaki, mondd neki, hogy nem dagadt vagy, hanem terhes, de úgy látod mintha ő is hízott volna és mégcsak nem is áll jól neki. Vághatsz hozzá egy agresszívabb pofát is. Én nem vagyok annak híve, hogy ne foglalkozz velük, én sajnos elég indulatos agresszív és türelmetlen vagyok, és hiszek az ököljogban:)))) Mindemelett nagyon ügyesen tudok visszavágni, szemétkedni, úgyhogy nem nagyon szoktak velem szópárbajozni:D
2008. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Érdekesek a nők egymás közt. Múlt héten bent voltam a munkahelyemen a táppénzes papírom miatt, és a főnökasszony csak annyit tudott kérdezni, hogy hány kg-ot híztam! Semmi kérdés a babáról, hogy mi lesz fiú vagy lány, semmi...

(Egyébként csak a hasam nőtt.)Úgy látszik, egyes embereken így jön ki az irigység.

29 hetes kismama

2008. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele,ez irigység.Megjegyzem rajtam semmi hizás nem látszik,6kg-ot híztam.Soha senki nem jegyezte meg,hogy kövér lennék stb.Egyik nap találkoztam egy volt kolléganőmmel,akit skit sosem szivleltem,ő vágta a képembe,"jó ég de kövér vagy".Igen, irigységből nem tudott mit mondani.Irigyek,mert ők lehet annak idején többet hiztak.Meg kell probálnod elengedni a füled mellett és csak a cél lebegjen a szemed elött.Lesz egy gyönyörü gyermeked.
2008. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!