Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetesek vagyunk. Kb 2 hete...

33hetesek vagyunk. Kb 2 hete leginkább éjjel, ha fordulok egyik oldalról a másikra, akkor elkezd szúrni a petefészkem. Idáig a bal csinálta csak, de tegnap éjjel már a jobb is szúrt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb 3-5 percig tart, de iszonyatosan szúr. Van amikor utána be is görcsöl a hasam és a derekam. Ez jóslófájás lenne?miért szúr a petefészkem?
2008. dec. 3. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet jósló is, de nekem is volt ilyen bár jóval hamarabb s cisztám lett:(terhességtől a jobb petefészkem mellett, de még mindig megvan, most 2 éves a fiam s semmi gond vele.
2008. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen és nem jósló fájás volt sőt még csak nem is lett cisztám. Elég nagy a babucid már és valószínűleg ahogy fordulsz valamit megnyom. Nekem semmi gondom nem volt ebből. 9 hónapos babuci anyukája
2008. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!