Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok....

26 hetes kismama vagyok. Mivel kenjem a pocakomat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, én 31 hetet betöltött kismami vagyok.

Az első terhességemnél direkt erre való krémet használtam (ha jól emlékszem Milupa volt a márkája)gyönyörű maradt a bőröm.

Most nem használok ilyen speckó krémet, néha -ha eszembe jut- akkor bekenem testápolóval, de eddig még semmi nem látszik, pedig most sokkal nagyobb a pocim...

Szerintem tök mindegy hogy kened-e, mert ha olyan "fajta" vagy, akkor kenhetsz rá bármit, akkor is ki fog repedezni. Nekem ez a tapasztalatom...

A barátnőm Vichyvel kente, és szétrepedt a bőre, úgyhogy...



Boldog babavárást!!!

2010. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Bybydream olajat használok. A dm-ben vettem talán 700-800 ft-ért. Eddig bevált.
2010. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En 33 hetes vagyok,idaig "csikmentes" a pocakom :),kenem testapoloval,olajjal(Nivea),vagy kakaovajjal,mikor mi vankezugyben,de nem napi szinten,csak amikor eszembe jut.Remelem nem reped ki utolso hetekben,bar amilyen szerencses vagyok :S...na de majd meglatjuk.

Jo babavarast!

2010. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Prevenstria krémet használok, ez kifejezetten terhességi csíkok megelőzésére van, eddig minden ok :)
2010. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Típus kérdése, kinek milyen a bőre. Ettől függetlenül én azt olvastam az a legjobb, ha csipkeded vagy dörzsölöd (pl. körömkefével) a bőrt azon a területen, mert az fokozza a vérellátást, ezáltal rugalmasabb lesz a bőröd. Én ezt csináltam, plusz esténként bekentem egy pár csepp extra szűz oliva olajjal. Nem tudom, hogy ezért -e, de nem lettem csíkos.
2010. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!