Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat, hogy 12 hetesen...

Előfordulhat, hogy 12 hetesen érezhetek magzatmozgást?

Figyelt kérdés
Azt hallottam elsőként olyan mintha buborék durranna szét a hasamban. Miután ezt éreztem rátettem a kezem a hasamra és teljesen olyan érzés volt, mintha ott mozogna valaki. nincs még túl nagy hasam. Lehetséges, hogy mégiscsak őt éreztem?
2008. dec. 2. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én ugyanígy voltam, nagyon korán megéreztem a babámat. Szerencsés, aki ilyen hamar megtapasztalja, örülj neki!

Bár az is igaz lehet, hogy az extrém módon mocorgó babákat lehet nagyon korán megérezni - az enyém ilyen volt - és a végén már azért könyörögtem, hogy csak addig hagyja abba az ugrálást, amíg egy órácskát alszom, mert azt se tudtam tőle. De ezzel együtt is szép volt és imádtam pocakosnak lenni!

Sok boldogságot neked is!

4 hónapos kislány anyukája

2008. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen előfordúlhat de ez általában nem első terheseknél hanem már legalább második terhességnél.De esetleg előfordulhat az is hogy elszámoltak és idősebb kismama vagy.Azt mondják az a félidő mikor megérzed az első mozgást.De érzéki csalódás is lehetett. A bélmozgások is hasonló érzést nyújtanak.Ne éld bele magad de ha pár napon keresztül még mindig ilyen érzésed van akkor nagy a valószinűsége.Jó várandóságot neked és sok örömet kivánok neked,nektek.
2008. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
12 hetessen kizárt!16-20 hetessen már igen.az lesz az igazi magzatmozgás!
2008. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kizárt! Első válaszoló vagyok, én is éreztem! Azt mondta az orvosom, ha valakinek nincs háj a hasfalán és olyan aktív babája van, mint az enyém,akkor simán érezhetem.
2008. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!