Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretkezhetek a férjemmel,...

Szeretkezhetek a férjemmel, ha az utolsó vizsgálatnál a helyzet: csaknem zárt belsőméhszáj, megrövidült méhnyak (2)?

Figyelt kérdés
Eddig is csak óvszerrel csináltuk, de lehet továbbra is?! Az orvos nem mondott semmit, most nem tudom megkérdezni, mert nyaral. 28h km
2010. aug. 14. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is zart a mehszajam es megvan rovidulve a mehnyak. A doki megtiltotta szeretkezest, igy mar a 20. het ota nem szeretkezunk. Sajnos muszaly betartani, mert beindithatja a koraszulest a doki szerint.

Boldog babavarast!

2010. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálam is ez a helyzet már a 29. héttöl szóval én sem ajánlom. Nekem iszonyú görcseim lettek, azóta sajnos önmegtartóztatás...:(

36 hetes

2010. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már régóta 2000, és az orvos nem tiltott el semmitől. Most 2100, de most sem mondta, hogy nem szabad. Pedig igen jó orvos. Persze nem vadulunk, de azért normális házaséletet élünk továbbra is.
2010. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, elfelejtettem,27 hetes vagyok.
2010. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2110-es a méhszáj, doki nem tiltott el még a sex-től. :-) 36 hkm. A belső méhszáj még zárt. Ja és már a 27. héttől 2000-es máhszáj volt. (meg volt rövidülve)
2010. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!