Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. héten jók ezek az UH...

30. héten jók ezek az UH eredmények? BPD: 77 mm, FL: 57 mm, THQ: 78x80 mm

Figyelt kérdés
Ma voltam UH-on és azt mondták, hogy elég vékonyka a babácskám. Két hét múlva kontroll, ha akkor is vékony lesz, befektetnek. Írnátok, hogy volt e valaki hasonló helyzetben? Tényleg annyira vékony?
2010. aug. 13. 12:20
 1/7 anonim válasza:

Nekem is hasonló paraméterekkel rendelkezik a kislányom és azt mondták szép nagy baba,1700-1800 g.

Sztem nincs gond.

30 h km

2010. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 31.héten voltam uh-on,és nekem ezek voltak az adataim:BPD80mm,FL58mm,AD81,7mm!Nekem erre az orvos azt mondta,hogy tökéletes méretek a korához!Szerintem egyántalán nem pici a babád,de persze nem bírálok felül egy orvost!De ha az enyémhez viszonyítod,akkor nem picike a Babyd!Ne aggódj!Boldog babavárást:)
2010. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy pár kérdésre én már ezt az oldalt bemásoltam, most nálad is ezt teszem:)!

[link]


Szerintem nagyon jó kis oldal:)! Nézegesd!!


Üdv 31 hetes pocis

2010. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes. Itt már attól függenek a méretek, ki mit örökölt.. Az a lényeg, hogy egyik uh-tól a másikig normálisan növögessen.

Én pontosan 29hét 4 naposan voltam: BDP: 83,4mm, FL: 62,4mm. A gép szerint a baba 30 hét 6 naposnak felel meg, tehát ő meg nagyobb mint az átlag.

2010. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a BPD-vel és az FL-lel nincs is bajuk, csak a THQ eredménye nem tetszik az orvosoknak...azért köszi a válaszokat, valamennyire megnyugodtam tőle.
2010. aug. 13. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:

13.09 es vagyok. KEresgéltem neked a neten de megmondom őszintén a THQ val kapcsolatba semmi mást nem dobott ki csak hogy a mellkasának az átmérője...! De az hogy mi a rendes értéke...? Azt nem tudom! :(


Drukkolok azért hogy minden oké legyen!

Minden jót!

Üdv 31 hetes pocis

2010. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy. én is próbáltam keresgélni a thq-ra de én se igazán találtam semmit. HC meg AC annál több van. No mindegy. Én is nagyon remélem hogy nem lesz semmi baj.
2010. aug. 13. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!