Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák!Mikortol vált nektek...

Kismamák!Mikortol vált nektek rendszeressé a magzatmozgás?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok most 1 hete mindennap éreztem rugni a kicsit,de ma nem csinált még semmit!Kell aggodjak érte?
2020. dec. 24. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Csoki, kávé, mozgás. Ha ezekre sem kopogtat, 24 óra a türelmi idő, akkor kezdhetsz aggódni. De ne aggódj, biztos csak jókat alszik :)
2020. dec. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is édeset ettem ilyenkor, majd a bal oldalamra fordultam és koncentraltam :)
2020. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj!

18 hetes vagyok első babával. 3 napja éreztem először, akkor még csak gyanús volt, hogy ő lesz az. 23-án szinte végig mocorgott, így arra számítottam, hogy mostmár mindig ez lesz. Erre a 24-ét "elkummantotta", meg se mozdult. :D De olvastam, hogy hidegfront volt, biztos szunyókált. Most hajnalban kezd felébredni. :)

2020. dec. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 19 hetes vagyok, 16 hét környékén már éreztem, mintha rezgett volna bennem 'valami', megmagyarázhatatlan volt.

Most már reggel 7kir ha a hasamra teszem a kezem, már jelez, akkor játszunk picit, cirógatom, jelez és így megy amíg meg nem unja. :)

Egyébként nálam is vannak napok amikor nyugisabb, esténként mindig próbálom csikizni, hogy legalább akkor érezzem, mert egyébként dolgozok, nem mindig van időm simogatni a hasam. 😁😇


Jó babavárást és kellemes ünnepeket kívánok! 💖☃️🧸🎉🥂

2020. dec. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!