Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 6. hétben járok és nagyon...

A 6. hétben járok és nagyon vizes folyásom van, nincs szaga, átlátszó és nem viszket. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
NINCS VALAMI BAJ?
2007. dec. 18. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ha nincsen szaga, nincsen semmi baj, de nyugodtabb lennék a helyedben ha elmennék orvoshoz... de biztos nincsen baj, baj szerintem akkor van ha a folyás sárgás-és szaga van mert az valami fertőzés illetve ha vérzel de az sem feltétlen jelent bajt!

Én 39. hétben vagyok és nyár óta érzem hogy vizesebb a bigyim de azt mondta az orvos hogy teljesen normális bár nekem már azért nyomja a hólyagokat a pici, de biztos nincsen semmi baj!!!

De menj el orvosho, hogy megnyugodj!!!:)

2007. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem szines, nem büdös és nem viszket, semmi baj, nyugodj meg:-)
2007. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ilyen nekem is volt. Hormonális változás váltja ki. Amíg nem büdös, nem viszket, addig nem kell vele foglalkozni.
2007. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Terhesség során megnövekszik a folyás mennyisége ze természetes. Baj csak akkor van ha viszket, gyulladt, színes..stb
2007. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ne aggódj nincs semmi baj. Én épp tegnap voltam orvosnál és mondtam neki, hogy van egy kis folyásom picit sárga. De azt mondta semmi baj amíg nem bűzös, és nem zöldesedik, és nem viszket. Annyit mondott tejsavas irritálást lehet csinálni ha nem zavar, mert a 12 hétig tilos mindennemű kúp gyógyszer stb, hacsak nem égető a probléma.
2007. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem is kb akkor volt ilyen-olyan mint peteéréskor.Én is megijjedtem ,de a dokim megnyugtatott hogy ez normális nő a méhed és a nyálkatermelés is nő ne aggódj amíg nincs elváltozás semmi gond.Gratula a picihez:)
2007. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!