Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen más kismamának is...

24 hetesen más kismamának is fájt a farcsontja?

Figyelt kérdés

Nekem már a terhesség kezdete óta fájdogált fekvésnél és ülésnél. De kb 4 napja most már alig birok biciklizni, és felkelni fekvésből, nagyon fáj...Ez természetes? a csontok átalakulása miatt?vagy más nem tapasztalt ilyet?

24 hetseke


2010. aug. 12. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj a terhesség elejétől kezdve, és ez már úgy érzem így is marad végig. nem igazán tudok ellene tenni semmit. Ha ülök, ha fekszek akkor is fáj.

32 hetes kismama

2010. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Te biciklizel 24 hetesen??????????????
2010. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
még 2 hétig igen, a doki mondta hogy óvatosan kevés táv még nem árt.
2010. aug. 12. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem el is volt törve gyerekkoromban kétszer is, és az első terhességemnél is fájt és most is fáj, de azt hittem csak nekem fáj mivel eltört.

Állítólag tágul, nekem a doki azt mondta a Fastum gélt lehet használni terhesen is.24 hetes kismama

2010. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is fájt a farcsontom, sőt sokszor az egész fenekem sajgott, nyomta a bébi :) Az utolsó hetekre nálam elmúlt a fájdalom.

Amúgy lehet, hogy felelőtlenség, utólag nem bántam meg, de én egészen a terhességem végéig bringáztam. Nagyon jól esett mozogni, és szülés után fittebbnek néztem ki, mint bármikor azelőtt.

2010. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugi! Természetes!

Nekem egy időre eltünt, de most megint visszajött! 31 hetes vagyok!

ÉS még én is biciklizek:)!

2010. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi lányok:)
2010. aug. 12. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem a 12. hét óta fájt iszonyatosan.és egész a terhesség végéig elkísért.
2010. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jajjjjj....:(
2010. aug. 13. 05:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!