Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik az a terheskönyv,...

Melyik az a terheskönyv, amelyikben az van leirva, hogy a magzat 9 hónapja a pocakban, hogy hat majd ki az életére. Hogy ha nyugodt az anyuka pl. 3 hónapban, akkor a baba is nyugodt lesz 3 hónaposan/évesen?

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de ez így elég butaságnak tűnik.
2020. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Butasag. Idegbeteg voltam,felidotol fekudtem,az ejetol vereztem. Korhazba ki be,ugy volt meg se marad illetve extrem koraszulott lesz. Alombaba lett es nyugodtabb. Az elso terhessegem nyugis volt,megis az a baba volt nyugos,hisztis.
2020. nov. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 hónapot családi gondok miatt végig idegeskedtem sírtam, dührohamaim is voltak. 2 trimeszter nyugodt és kiegyensúlyozott volt, a 3. tr.ben semmit sem aludtam, akkora voltam, mint a bálna, fulladtam, és egész nap ideges voltam a nemalvástól. A lányom egy kiegyensúlyozott, nyugodt kis tündér, születésétől fogva. Az elmélet itt meg is dőlt.
2020. nov. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Tudom, se nem

Olvasnam el🤣

2020. nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen könyv, vannak ugyan valóban ilyen feltelezések de ezek nem bizonyított dolgok. Lehet köztük összefüggés de nem biztos, hogy lesz is. Visszakövetni meg kb lehetetlen.


Van egy ismerősöm akinek 23(!) hétre született a lánya és egy kiegyensúlyozott nyugodt baba volt. Pedig mennyi stressz érhette őt amíg kikerült a kórházból. Ennekellenére mikor végre hazamehettek se hasfájás se semmi. Evett-aludt.

2020. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerü baba szülés után,olyan mint hasadban volt
2020. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!