Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Küldtek már valakit az Országo...

Küldtek már valakit az Országos Kardiológiai Intézetbe? A 19. héten kell mennem a Genetikai uh. Után. A kicsi szívét akarják majd megnézni. Kell előjegyzés?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmék úgy tudom ott voltak és nekik kellett időpontot kérni.
2010. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.
2010. aug. 10. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia nekem is mennem kell elmesélnéd mi volt?!

Egy aggodó 18 hetes kismama

2010. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Én már túl vagyok rajta igaz még 1* visszahívtak a biztonság kedvéért. Most kell mennem majd 29.-én. Na mindegy...

Szóval elég hosszadalmas az egész nem maga a vizsgálat hanem inkább a várakozás és istenem az a sok beteg kisbaba. Először is a beutalóval le kell jelentkezned egy betegfelvevő kis irodába. Onnan viszonylag gyorsan kikerülsz, aztán egy hosszadalmasabb várakozás vár rád egy másik vizsgáló előtt. Nem kell beadnod a papírjaidat már sehová.Ott nem kell csinálnod semmit, hangosbemondón fognak szólítani. Elbeszélgetnek veled pár percig megint beviszik az adataidat a gépbe, majd felküldenek a 3-ra és ott ismét vársz! Itt is szólítanak majd, itt lesz maga az uh. A doktornő aki nekem csinálta nagyon aranyos és alapos volt. Ő odaadja a papírokat, amivel megint lemész az elsőre beadod a kis irodába ahol másodjára voltál. Ott kiadják a véleményt és mehetsz haza..

Elég hosszadalmas úgyhogy készülj fel inni és enni valóval. Nem kell félni nagyon aranyosak és ne izgulj nem lesz semmi baj miért is lenne! :)

Ha kíváncsi vagy még valamire írj bátran. Sok sikert

2010. okt. 18. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!