Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jósló fájás lenne? Pár napja...

Kriszta66 kérdése:

Jósló fájás lenne? Pár napja a hasam alja néha fájdogál 35+1 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Ez már lehet az. Nekem is fáj a hasam alja, meg úgy görcsölök mintha meg akarna jönni a mensim. Pedig szedem a magne B6-ot.

31 heteske

2010. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már természetes ha van nekem még hamarabb is kezdődött kicsit. Most már elég sokat van és a derekam is fáj. Olyan 2 hete erősebb azóta nyíltam is kicsit. A csípőd nem szokott fájni? Nekem az is fájt a tágulástól ki is repedt a bőröm.

37hkm

2010. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .Voltam az orvosomnál mert nem igazán akart elmúlni , de nincs semmi gond még nem nyíltam ki teljesen zárt vagyok . Most legalább nyugodt vagyok ,csak arra kérem a picurkámat hogy ne jöjjön hamarabb mert az orvosom megy szabadságra.
2010. aug. 10. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!