Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt Csorna vagy Kapuvár...

Van itt Csorna vagy Kapuvár környéki kismama? Ha igen, ki az orvosa?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
igaz én már megszültem.de kapuvár környéki vagyok.én a kerekes -hez jártam.csornán szültem.ha segithetek valamit irj.
2010. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sya. Én csornára jártam dr.polgárhoz, aki eltanácsolt mivel gest.cukorbet. lettem..és problémás kismamának tartott:-( sajnos hogy ezt megteheti egy orvos a mai világba, s én sopronba mentem el dokit keresni...itt ugyanolyan kismama vok mint a többi non odafigyelnek rám:-) dr kerekest dicsérik sztem öt válaszd:-) sok sikert.

25hkm

2010. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Terhességi cukorbetegséged lett, vagy az voltál?

Tiszta döbbenet! Ilyen hozzáállást.....Még a Ruzsicska ez a kategória, ők az egek urai.....:(

Volt mindkettőben egy találkozás erejéig részem.....éppen csak hájas disznónak nem mondtak el.

A Kerekesről hallottam, hogy rendes, de maradtam a Miskovszkynál, mert az első fiam is nála szültem. Remélem a mostani szülésem rendben lezajlik, már a végén vagyok a terhességnek. Ismerek kismamát, akinek Móvárra kellett eljárni Csornáról, hogy vállalják a terhesgondozását.....ma már boldog anyuka.

2010. okt. 3. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:
nem voltam cukros..csak terhességi diabetesem van:-S SAJNA AZ ÉN TERHESSÉGEM NEM A KÁNAÁNROL SZÓL..DE A GYEREKEMÉRT KIBIROM:-) É n a soproni orvosommal megvok elégedve, úgy kell szólnom neki h magánrend. is hadd menjek hozzá, mindig az sztk tanácsadásra hív. Korrekt ember ...örülök h nem mindenki olyan pénzcentrikus mint a Polgár Dr. Csornán. sok sikert neked is
2010. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!