Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mást is ennyire megviselnek...

Mást is ennyire megviselnek az első hetek?

Figyelt kérdés

Van már egy másfél éves fiam. Vele reggelente hányingerem volt, sokszor hánytam is, de úgy kb délre minig elmúlt minden bajom

Kb az 5.től a 8.hétig tartott, nem volt vészes.


Most úton a tesója. Egyszerűen napok óta az életem szenvedés.

Reggeltől estig hányinger. Napi több hányás. A szemeim leragadnak, folyamatosan fáradt vagyok. A létezés is fáj kb. Semmi energiám, a napi dolgaim is komoly kihívásnak számítanak. A kedvenc kajáimat utálom. Inni se nagyon tudok, mert az is kijön. Emellett ott a fiam, őt is el kell látnom.


Kis korkülönbséget akartunk, és mivel a fiammal ilyen jó volt a terhességem, nem is vaciláltam.


De most nagyon úgy érzem, ezt sokáig így nem fogom bírni :(

Mensi szerint 6+4nél járok. Holnap megyek dokihoz.


2020. okt. 13. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A hányás gyakoriságát le számítva minden igaz. Egész napos hányinger megvolt. Kajaundor, életfájdalom megvolt napi 16 órákat képes vagyok aludni(nem egyhuzamban), de így is borzasztó. Egész napos migrén.


A hányások miatt keress fel orvost, mert nagyon könnyen kidzáradhatsz. A többire csak annyit tudok mondani vitamin, gyümölcs/zöldség és kitartást!

2020. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanúgy tünetmentes volt a második is, mint az első. 13 hónap van köztük. 😊
2020. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A fáradtság engem is nagyon megviselt az első és a második terhességnél is. De a másodiknál rosszabb volt egy 16 hónapos mellett. Második trimeszterre javult a helyzet, de hogy most közeledek a harmadikhoz, megint nehéz lesz úgy érzem. A lányom egy örökmozgó és sajnos elég akaratos, hisztis is.
2020. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy voltam, mint az #1. De szerencsére a 14. héten elmúlt és utána jött a jó rész :)
2020. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt,12.het vegere elmult.

Kitartast :)

2020. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Fiammal én a szülés elötti hétig dolgoztam. Akkor is csak azért hagytam abba, mert összevesztem a főnökömmel.


Az első trimeszterben voltak a legnehezebb munkáim pont. De bírtam, sose volt bajom emiatt. Jó, volt kicsit lassabban ment, meg volt, hogy futottam hányni, de ennyi.



Ez nekem nagyon új. Ja és a gyomorsavat nem is említettem. Megállás nélkül marja a torkomat.

2020. okt. 13. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már csak néha van hányingerem, meg néha ég a gyomrom, de az első trimesztert én is nehezen viseltem.

13+4 hkm

2020. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
En ugyanigy voltam mint te most, a 6.hettol a 13.ig tartott nalam a "buli", szornyu volt, de akkor azzal vigasztaltam magam, hogy sok nonek meg rosszabb, korhazba kerulnek infuziora stb. Mondjuk en csak 3x hanytam, de a tobbi mind stimmel. Nekem elso baba, gondolhatod miket ereztem igy elsore bele a lecsoba :D a 13.hettol kb mostanaig gondtalan volt minden, imadtam. Most, hogy mar lassan 3 kilos a fiam a pociban elegge nehezkes a dolog, pedig nincs se vizesedes, se semmi eü. problemam halisten, pusztan a terhesseg valoban terhes lett mostanra... De mar csak par het es kibujik :)
2020. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem egy 4 éves lányom van,most jön a második babó.

6.héttől folyamatosan undorodom az ételktől,sokszor még inni is alig tudok.

Egész nap tart az émelygés,az erős hányingerek,amely néha kibírhatatlanok.

Este nagyon sokszor tör rám az erős hányinger ami miatt aludni se tudok sokszor,így csak forgolódom ami miatt mindig a torkomban érzem a gombócot de alig akar feljönni.

Lányomnál,6.héttől a 13-14.hétig folyamatosan hánytam,minden kijött belőlem.


Szagundor,fáradtság,ami miatt képes lennék elaludni bármikor,sokszor már ajulás közelében vagyok.

Alig tudok enni és amit eszem utána folyamatosan rosszul vagyok,mindig öklendezésekkel jár.

7hetes vagyok.

2020. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!