Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, vagy aggódjak?...

Normális, vagy aggódjak? Tegnapról mára olyan,mintha megszűntek volna a tüneteim. Nem feszül sem a hasam,sem a mellem. Kedden megyek dokihoz.

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem irtad,mennyi idös terhes vagy.

Egyébként én pl. Elsö idöszakban hànytam,aztàn hirtelen abbahagyta.

A mellem se feszült csak az elsö hetekben.

Söt nem émelygek semmi,szinte semmi tünet.

Valoszinü a szerencsések közé tartozol te is.

Aggodnod nem kell,bàr tényleg nem irtad hànyadik hétnél tartassz

2008. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hány hetes vagy? NYuugodj meg,teljesen normális. Mondjuk nekem soha nem volt komolyabb tünetem,csak a mellem feszült. De az is egyik napról a másikra elmúlt.akkor én is megilyedtem,de a védőnő megnyugtatott. Nem mindennap jelentkeznek egyformán a tünetek. Lehet,hogy 2 nap múlva nagyon rosszul leszel,majd másnap ismét jól.Ez kiszámíthatatlan. Örülj,hogy jól vagy
2008. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, az valóban jó kérdés, hogy hány hetes vagy? Nekem max. az első 8-10 hétig voltak tüneteim, ami mellfeszülésben és kis görcsölésben jelentkezett. Nem volt erősebb, mint egy enyhe mestruációs görcs. Azután ez is abbamaradt és én is megijedtem, hogy nem is vagyok terhes? :) De az vagyok, most 34 hetes, szóval egy cseppet se aggódj! Mondjuk úgy, hogy maradjon így és akkor a szerencsésebbek közé tartozol.

2008. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
9-10 hetes terhes vagyok,ezek szerint megnyugodhatok?
2008. nov. 28. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi idősen sem mindennaposak a tünetek! Sőt hát később, amíg mondjuk a pici nem kezd el aktívan focizni odabenn, lehet, hogy épp semmit sem érzel, bár addigra lesz már poci, amire ránézve mindig egy kis nyugalmat érzel majd. Nem lesz az ő aktivitása sem egyforma: vannak olyan napok, hogy szinte egész nap érzed, aztán megint alig! Szóval nyugi, nincs semmi baj! Lehet hogy holnap megint lesz tünet, ha más nem a melled...
2008. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat,igyekszem megnyugodni,de azért már nagyon várom a keddi uh.-t.
2008. nov. 28. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!