Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keskeméti kismama? Kihez...

Keskeméti kismama? Kihez jársz? Mikorra várod a babát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 13:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
...bocsi...: s=cs
2010. aug. 7. 13:32
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia

Ém kecskeméti vagyok,38 hetes,dr. Horti Tamás az orvosom?Te mikor szülsz és kinél?

2010. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én mgé csak 12 hetes vagyok. Szabó Lászlónál.
2010. aug. 7. 13:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Kecskeméti vagyok, aug.27-re várjuk a babát, az orvosom Dr. Temesváry BélA
2010. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 15 hetes vagyok most, január végére vagyok kiírva, és dr. Nagy Károlyhoz járok. Örülök, hogy hallok kecskeméti kismamákról, mert első baba, és nagy újdonság ez most nekünk. Szép babavárást Nektek is!
2010. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok, szeptember 22-én fogok szülni, de nagyon lassan telik az idő így a vége felé.Dr.Szabó Gábor az orvosom, elég laza a doki, de nekem most pont erre van szükségem.Hála neki, nem aggódom halálra magam minden miatt:))Nekünk is első baba, és kislány.És már nagyon várjuk!!
2010. aug. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

15 hetes kismamának:

Dóri! Nem Te vagy az?

2010. aug. 8. 13:01
 8/14 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok. 3. babámat várom, de mindkettőt félegyházán szültem, majd jövőhéten derül ki, hogy mi lesz a dokimmal, mert ő még legutoljára azt mondta, ha félegyházi szülészet bezár elmegy nyugdíjba. Nem tudom, hogy ajánl-e valakit, vagy most kezdhetek valami dokit itt vadászni. Igazából nagyon szerettem Félegyházán szülni, mert olyan családias volt az egész, nem a vágóhíd jellege volt a dolognak. De, végülis harmadik alkalommal, már valahogy majd kibírom itt Kecskeméten is, ha más nincs :-)
2010. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 15 hetes kismama, nem Dóri vagyok, Hajninak hívnak. De szívesen ismerkednék meg az én babámhoz hasonló korú babával várandós kecskeméti kismamákkal, mert nagyon kezdő vagyok még ezen a téren, és jó volna valakivel tapasztalatot cserélni :)
2010. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az első babát én is Félegyházán szültem, meg voltam elégedve a kórházzal, és valóban nem volt "nagyüzemi" íze a dolognak. Akkor Altorjay volt a dokim, nagyon jó fej ember, és kiváló szakember.

Most kicsit tartok az itteni kórháztól, remélem kellemesen fogok csalódni a helyben, és remélem az orvost is jól választottam meg:-)

2010. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!