Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki, aki Femibion...

Van valaki, aki Femibion terhesvitamint szed?

Figyelt kérdés

Miért ezt kell szedni?Ez jobb,mint a többi?Pl Elevit?

Vagy csak reklám?Vagy nem értem,mert nekem kategorikusan kijelentette a dokim,hogy ezt szedjem!


2010. aug. 7. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért jelentette ezt ki, mert a gyógyszerügynöktől kapott ezt-azt amiért ezt isteníti. Semmivel sem jobb mint a többi. Annyi, hogy baziiiii drága és van benne Omega 3 zsírsav. Ahogy egyébként az Eurovit 1500 ft-os (havi adag) kismama vitaminjában is van... Én azt szedem. Szedtem Elevitet és Femibiont is, de ennél a terhességnél is az Eurovitnél maradtam + iszom kalciumot + MG-mot...
2010. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is Femibiont szedek, a dokim szerint ezerszer jobb, mint az Elevit, mert a Femibion nem csinál extra étvágyat. De csak az első trimeszterben szedem ezt, utána tökéletesen megfelel a Centrum multivitamin is, ami lényegesen olcsóbb is.
2010. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. aug. 7. 12:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Femibiont szedek és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nem híztam sokat, a vérképem pedig szinte tökéletes mai napig!! Mivel tényleg drága gondolkodtam rajta hogy váltok olcsóbbra, de végül csak maradtam ennél, úgy vagyok vele, hogy nem az egészségünkön fogok spórolni.


29 hkm

2010. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a nőgyógyászom ajánlotta,előtte nem is ismertem és hallani sem hallottam róla.De nagyon meg vagyok vele elégedve.Le tudom nyelni,nincs tőle bajom,ezidáig mindössze 5 kg-ot híztam,(de szerintem semmi köze a vitaminhoz,egyszerűen ilyen "szerencsém" van,pedig eszek)

Szerintem nagyon jó!Igaz 5015.-ft,de a babáért mindent!

33h km:-))

2010. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Eurovit mellett is minimálisakat híztam mindkét terhességnél, ez nem a Femibion érdeme szerintem. Alkati dolog. Farkasétvágyat nekem az Elevit csinált :( Azért is hagytam abba. Szörnyű volt. :D
2010. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is jobb a femibion,mert az elevit az szorulást okozott és nagy étvágyam volt tőle.
2010. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem a Szent Imre kórházban a professzor ajánlotta, hogy szedjek Femibiont, mert ez már egy új generációja a terhesvitaminoknak és állítólag az agyi fejlődést sokkal nagyobb mértékben elősegíti, mint a többi terhesvitamin.
2010. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aktív folsav van benne, amit minden kismams tud hasznosítani, szemben a többi vitaminnal, amikben nem aktív formában van a folsav, így lehet, hogy egyáltalán nem hasznosítja a szervezet, ami pedig nagyon fontos a magzat egészséges fejlődése szempontjából.
2010. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is Femibiont szedek, az első 13 hétben az első harmadra valót, most meg a 13. hét utánra valót. Valóban drága de szerintem nem ezen kell spórolni. Az orvosom ezt ajánlotta én meg nem vonom kétségbe az ő szakmai érveit. Anyukám pedig gyógyszerész, ő is ezt javasolta.


Üdv

14 hetes kismami

2010. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!