Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi plusz kg jöhet még fel...

Mennyi plusz kg jöhet még fel 10 hét alatt? Nektek hogy volt? Cukormentesen étkezem és a fehér lisztes dolgokat is kerülöm (Enyhe GDM)

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok + 6,5-7 kg van rajtam eddig. Nem tűnik soknak, viszont picike vagyok, 158 cm. Elvileg normál bmi- vel kezdtem a terhességet, 55 kg-mal, de azért husis alkat voltam, körte alak. Jó nagy pocim van már, a baba súlya egyelőre normál,nem mondták eddig extra nagynak, remélem nem is lesz 4 kilós.. Gerincproblémám is van sajnos, ezért is kérdezem, kicsit félek, tavaly esküvőnk előtt volt egy durva beakadásom, MRI n is voltam és hát nagyon szr a gerincem, meg valami összenövésem is van alul. Dokim szerint, ha tágul rendesen a medencém szülhetek természetes módon, nincs sérvem, de nem szép a gerincem, görbe is, szal emiatt sem szeretnék sokat hízni. Na meg esztétikailag már most sem igazán tetszek magamnak, sajnos, de azért igyekszem elfogadni, hogy most ez van,majd lefogyok ha megszületik, s taláan lehetek újra 52 kiló, mint az esküvőnkön..
2020. szept. 7. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utolso trimeszterben meg sok hizas lehet. Siman hizhatsz meg 5-8 kilot.
2020. szept. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

25. Hétig 4 kg hízásom volt mind2 terhességem alatt


1. Esetben 14 kg ment fel

2. Esetben 19 kg ment fel


Első alkalommal 4 hó alatt lement mind..


2.alkalommal van még 8 kg a baba 6 hónapos korában

2020. szept. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

157 cm vagyok.


Az első terhességemnél 55 kg-ról indultam.

A 30. hétig híztam 15 kg-ot, majd az utolsó 10 hétben még 5-öt, tehát összesen 20-at. 75-el mentem szülni a 41.héten, szörnyű volt.


Jelenleg 37 hetes terhes vagyok.

52 kg-ról indultam, a 30. hétig híztam 9 kg-ot. A mai napon pedig kereken 64 kg-ot mutatott a mérleg, tehát eddig +12-nél tartok. Szerintem max még 1-3 kg jön fel az utolsó hetekben, az is inkább víz lesz.


Sokkal jobban érzem magam most, mint az előző terhességemnél. Bár furcsa, hogy azóta 1.5 év telt el és emlékeim szerint semmit nem csinálok máshogy, mint anno. Szóval szerintem nagyban terhesség függő is a hízás, nem csak egyénfüggő.

2020. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Igazabol az 5 kg meg eleg barati lenne, ugy voltam vele, hogy 13 kg nal jo volna megallni ilyen testalkatnal.Vizesedni minimalisan vizesedek idaig, azt is csak a nagy melegekben vettem eszre a gyurum lehuzasanal. Erdekes nagyon tenyleg, hogy nincs 2 egyforma terhesseg, hiaba csinal mindent ugyanugy az ember :)
2020. szept. 8. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!