Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen Tisza-tavi szabadst...

12 hetesen Tisza-tavi szabadstrandolás?

Figyelt kérdés
Hétvégén mennénk a családdal, csobbanhatok én is vagy kockázatos? Esetleg milyen tippek vannak az elővigyázatosság érdekében? Pl tampon? Sós vizek tudom, hogy lehet, de ebben nem vagyok biztos. Köszönöm előre is a válaszokat :)
2020. júl. 30. 22:59
1 2
 1/12 Derjaderja ***** válasza:
100%

A tampon csak fokozza a fertözésveszélyt.

Élő víz 2. trimeszterben elvileg mehet, később a méhszáj zártsága esetén.

2020. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem kockáztatnék. Mi is voltunk nyaralni, élményfürdőben, Balatonon, de én nem mentem vízbe. Holott semmi gondom, de ha bármi történne ne amiatt, mert nem bírtam ki egy nyarat lubickolás nélkül.

Persze mindenki maga dönti el, én így döntöttem. Térdig, combközépig mentem a Balcsiba, az is jól esett.

2020. júl. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Balatonon voltunk, dokim nem javasolta, én pedig szót fogadtam, nem kockáztattam!
2020. júl. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Wonderwomen ***** válasza:
100%

Tampont nem szabad, fertőzésveszély miatt. Elméletileg a természetes vizeket jobban ajánlják fürdésre, nem egész napos pancsolásra, inkább úszásra, megmártózásra. Vizes bikinit, fürdőrucit érdemes szárazra cserélni, mikor kijössz a vízből.

Itt okoskodom, de pl. én sem mertem a Balatonba bemenni 6 hetesen 😆 első baba és nem vagyok vagány.

2020. júl. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor is árt a tampon ha kifejezetten az úszótampont használja valaki? Saját medencében fürdenék ma, teljesen zárt vagyok de nem kockáztatnék és van ilyen "swimponom" amit használhatnék. 25 hkm
2020. júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
En sem kockaztattam soha, mi van ha epp ezen mulik alapon.
2020. júl. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Derjaderja ***** válasza:
100%

1 vagyok, én az elsővel fürödtem kb 5 percet a Velencei-tóban, rögtön átöltöztem utána, a masodikkal strandolok és át sincs idő öltözni, mert a nagyobbat kell pancsoltatni/felügyelni.

De a 3.trimeszterben már nem tenném.

2020. júl. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Én mennék a helyedben.. Öltözz át utána száraz ruhába.
2020. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Gynopatch! A DM-ben lehet venni, egy tapasz, ami nem engedi hogy víz érje a nemiszervet. Én mindig elkapok mindent, de ezzel szuper volt a fürdőzés, nem aggódtam, és megúsztam.
2020. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A tampont én nem ajánlom. Én is próbáltam az úszós tampont, de ugyanúgy sikerült valamit összeszednem. Sajnos az nem fedi le a teljes területet. Utolsó voltam.
2020. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!