Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megfelelnek ezek...

Szerintetek megfelelnek ezek a méretek egy kb 7 hetes terhességnek?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam uh-on akkor 20.5 mm-s éles szélü petezsák benne foetus látható 6-7 hetesnek mondott akkor. Egy hétre rá a jobb oldali szarvban 23.5 szer 12.4 mm éles szélű petezsák benne foetus látható a szikhólyag a jobb oldali petezsákban látható magzati szívmüködés nem detektálható.Azért irtam hogy jobboldali szarv mert kétszarvú méhem van.
2010. júl. 29. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Már szívhangnak lenni kellene..még 32napos ciklusnál is.Igaz orvos nem vagyok.Mikor kell vissza menned?
2010. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Holnap reggel, más orvos is megvizsgál.
2010. júl. 29. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:

6-8. hétig jelenik meg a szívhang, az még simán lehet.

Egyébként megfelelnek.

2010. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A méretek okésak, meg a szívhang is majd a 8hétig kell hogy legyen, viszont a kétszarvú méhedet nézesd meg egy ehhez értő dokival, mert abból lehetnek problémák.

Nem megijeszteni akarlak, csak elővigyázatosságra intelek, és pihenj sokat. :-)


Minden jót!

37 hetes km.

2010. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Csak érdeklődnék, hogy mi volt a dokinál? Minden okés?

2010. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
1 hét mulva kontroll kivéve ha vérzek akkor azonnal jelentkezzek a doki annyit mondott hogy bizzunk mert a petezsák szép és a szikhólyad is szép éles.
2010. júl. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!