Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megéreztétek-e előre ghogy...

Megéreztétek-e előre ghogy kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 18:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%
Én is első perctől éreztem, hogy fiú. Lánynevet nem is találtunk, fiút viszont még bőven a 12. hét előtt.
2010. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lánynak képzeltem el a gyermekemet. Egészen a terhességig:) Onnantól el sem tudtam képzelni, csak fiúként. Az is. :)
2010. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
nos akkor nem lehet ilyen sok véletlen...én is úgy érzem,hogy kisfiam lessz amúgy a negyedik babám,és van már 1fiam két lányoom,nem tertveztünk többet...de igy alakúlt.És mégcsak 8-hetes vagyok,de oylan fiús az egész nem tudom miért.Már úgy is hivom Zsomika(Zsombor)és egyébknt érdekes van iylen kalkulátor ugye,nos pontosan akkor születne (ha minden igaz)mint a másik kisfiam:):D
2010. júl. 25. 19:42
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
én végig fiúban bíztam aztán a 19.héten mondták,h kislány!
2010. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél fiút éreztem - lány lett, másodiknál lányt éreztem - lány lesz :)
2010. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
20.01-es biztos?:)
2010. júl. 25. 20:52
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem éreztem, pedig mindig ezt kérdezték. Idegesített is. Bárkivel találkoztam rögtön azt kérdezte, hogy kisfiú vagy kislány? mondtam, h nem tudom. Következő kérdés: és mit érzel? egy anya érzi az ilyet... Hát nem! De mindig fiúval álmodtam, és fiú is lett. Pedig akkor még lányt szerettem volna jobban.
2010. júl. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Értem:)Akkor neked az álmod valóra vált akárhogyan is:)
2010. júl. 26. 01:16
 19/25 anonim ***** válasza:
Én is az első perctől fogva éreztem, hogy kislány.Igaz, nekem a terhesség előtt is hihetetlenül működött ez a megérzés dolog.Találtam erre utaló "jeleket", és ráfogtam.Pl. kiritkult a szőröm ( van már nemi hormon termelés a picinél), alig kellett szedni.Végig az édességeket kívántam ( csoki, péksütik, jégkrém, gyümölcsök, tészták), látszik is.:))A hasam is csak később kezdett el látszani, és először csípőre szélesedtem ki. Jól viseltem az elejét, nem volt rosszullét.Nálunk a családban soha senki nem hányt a lányaival.Ezekkel magyaráztam, meg a női megérzéssel.És igazam lett!!!Nagyon örültünk.De nem mindenki érzi meg.
2010. júl. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Fiút szerettem volna, gondoltam, már csak azért is lány lesz! Lány lett, de nem bánom. :) Nevet amúgy is csak lánynak találtunk.

Aztán amikor már nem voltam terhes, megegyeztünk a fiúnevekben is.

Most ismét babát várok, van már fiú- és lánynevünk is, megérzésem semmi, de nagyon-nagyon szeretnék végre egy fiút!!! Remélem, hogy pár héten belül kiderül.

Ja, a lányommal egyáltalán nem voltam rosszul, most meg az első hónapokban gyalázatosan éreztem magam. Remélem, hogy fiú lesz! :)

2010. júl. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!