Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósan nektek is ennyire...

Izabella220 kérdése:

Várandósan nektek is ennyire makacs volt a náthátok, nekem légcső és hörgő gyulladásom van,9hezes vagyok, ez normális hogy nem akar lezajlani már?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Tavaly terhesen egész ősszel náthás voltam kb, de tényleg, pár napos szünetekkel max. Nagytesó hozta haza az oviból, mindent elkaptam, pedig máskor nem szoktam. Szülni is taknyosan mentem, remek volt, mert császáros lettem ismét, gondolom nem kell részletezni, milyen szétvágott hassal köhögni, tüsszögni, orrot fújni... Azt hittem, szétszakadok.
2020. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, biztos rossz lehetet a császár mellett még ezzel is foglalkoznod. Engem is kikészít már ez a köhögés.
2020. jan. 23. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rottyon van az immunrendszerem, hiába szedek bármit. 2 antibiotikum kúrán vagyok már túl. A legkisebb nátha is azonnal szövődményes lesz és megy a tüdőmre. Állítólag a terhesség az oka ennek is. Hurrá.
2020. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Újév előtt fáztunk meg. A férjem és a gyerek már nem is emlékszik rá. Nekem ma volt az első nap hogy nem fájt a torkom. Még mindig köhögök kicsit és fújom az orrom, pedig már ott tartottam, hogy orvosi javaslatra tantum verdét és izlandi zuzmó használtam.
2020. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!