Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem mindegy milyen fogkrémet...

Nem mindegy milyen fogkrémet használunk terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Az enyémben van kálcium,lehet hogy azért meszesedik gyorsabban a placentám?
2008. nov. 19. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Biztosan nincs összefüggés...Minden fogkrém tartalmaz kálciumot,de nem akkora mennyiségben,hogy panaszt okozzon a lepénynél!Ha jobban belegondolsz,nem is szívódik fel a szervezetedben,csak helyileg,a fogaknál fejti ki a hatását.
2008. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a fogorvos azt mondta, hogy nem jó olyan fogkrémet használni, amiben sok a fluorid, mert az káros. Ilyenek azok, amik mindenre jók (nem tudok csak pár példát Colgate Total, Blend a Med ilyesmie). Én gyógynövényeset használok, mert vérzik az ínyem.

Remélem tudtam segíteni. Boldog babavárást!

2008. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én FLP aloe vera fogkrémet használok. Jó az ínyemnek, nincs benne semmi mesterséges, nincs benne menthol. Nekem ez már számít, szedem a homeós bogyókat, így ezt sem befolyásolja.
2008. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen fogkremet hasznalsz. Tulzott kalciumot max tabletta formajabn tudsz bevinni, attol nem meszesedhet a placenta. A fogkrem pedig nem taralmaz annyi fluort, hogy az artalmas lenne rad vagy a babara nezve. A placenta meszesedeset okozhatja, ha dohanyzol (de gondolom nem), vagy esetleg korulotted dohanyoznak es sajna te is szivod a fustot.
2008. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Természetesen nem dohányzom, csak a terhességem elött szívtam. Úgyhogy nem tudom mitől meszesedik, erre próbálok rájönni. Köszi a válaszokat
2008. nov. 20. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!