Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek elsőnek kismama...

Holnap megyek elsőnek kismama tanácsadásra mi fog történni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sosincs semmi érdekes. Megkérdezi az orvos hogy minden rendben van e, ránéz a papirjaidra azért, belepecsétel a kiskönyvbe és ennyi. Ha kérdésed van tőle megkérdezheted, meg megmondja mikor kell menned legközelebb.
2019. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos vagy védőnő?
2019. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vedono
2019. okt. 27. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezt is védőnője válogatja. Nekem akkor kellett mennem, mikor megkaptam az első labor beutalókat. Elmondta hogy melyikkel hova menjek, illetve adott egy kémcsövet mert volt egy minta amit postázni kellett. Kitöltötte a kiskönyvem. Megnézte az addig kapott papírjaimat. Utána pedig még beszélgettünk. Feltehettem a kérdéseimet. Illetve megmérte a súlyomat és a vérnyomásom.
2019. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Suly, vérnyomás mérés, vizelet gyors teszt, kitölti a kiskonyvet, ad neked mindenfele szoroanyagot. Vegig kérdezi melyik oldalról milyen betegségek voltak. Szóval ha esetleg nem tudod a ferjed családjában mik voltak, kérdezd meg. Ilyesmik. Ha van kérdésed, tedd fel. Elmondja milyen nyavajara milyen gyógyszert szedhetsz. Melyek tilosak. Elmondja milyen vizsgálatok varnak rad.
2019. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!